Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kod weryfikacyjny Steam niepoprawny

Kod weryfikacyjny Steam niepoprawny 04/10/2011 18:44 #1

Pożyczyłem od kolegi CoD MW2, podał ID i hasło na konto. Instaluje się normalnie, gdy wyskakuje informacja o bezpieczeństwie, że muszę podać kod który mu wyślą na e-maila gdyż nigdy nie logował się na tym komputerze. Podał hasło które mu wysłali i nie działa! Nie wiem co mam robić! Pomocy!

///DeTon: Przeniesiono do odpowiedniego działu.
Ostatnio zmieniany: 04/11/2011 16:20 przez DeTon.

Odp: Pomocy!! Prosze!! 04/10/2011 19:07 #2

  • RaF20B
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 43
  • Pukty: 1
Jeżeli dał Ci ID i hasło do steam to nie powinno być problemu ale jeżeli kolega nie wgrywał jeszcze cd-key'a do steam , to będziesz musiał skołować sobie cd-key,ale domyślam się że kolega już grał w MW2 więc wydaje mi się że to sprawa stema,że nie można użyć gry na 2 komputerach i grać dlatego steam to zablokował (ale za bardzo nie wiem bo MW2 mam na Xboxie więc nie mam takiego pojęcia o MW2 na steam ) jednak trochę mało rozumiem z twojego tematu.

Odp: Pomocy!! Prosze!! 04/10/2011 21:45 #3

  • Grrrr
  • Offline
  • Zablokowany
  • SCIENCE VESSEL
  • Posty: 816
  • Pukty: 103
2.14 Nazwa tematu musi odzwierciedlać jego treść. Nazwa „Pomocy”, „Help”, „O co chodzi” itp. niewiele mówi. Staraj się by nazwa tematu była jego streszczeniem.
2.15 Jeśli chcesz byśmy Tobie pomogli, pomóż nam poznać zapoznać się z Twoim problemem. Staraj się opisać problem i uwzględnij jak najwięcej szczegółów.

Reasumując, zgodnie z regulaminem Forum, proszę poprawić nazwę tematu oraz napisać to w sposób zrozumiały.

W przeciwnym razie temat poleci do kosza.

Grrrr Out.

Odp: Pomocy!! Prosze!! 04/10/2011 23:24 #4

  • Krwotocz
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 164
  • Pukty: 33
Steam często wysyła kod weryfikacyjny z dużym opóźnieniem, więc po wpisaniu loginu i hasloa NIE ZAMYKAJ okna logowania!!! I czekaj aż na email dotrze aktualny kod. Pamiętaj na przyszłość o nazwie tematu bo więcej nie pomogę
Ostatnio zmieniany: 04/10/2011 23:26 przez Krwotocz.

Odp: Pomocy!! Prosze!! 04/11/2011 02:02 #5

  • qwercik
  • Offline
  • Zablokowany
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1674
  • Pukty: 45
No nie wiem ;> Mi przyszedł szybko, wręcz natychmiast. Pamiętać trzeba, że maile od steam często są w folderze spam.

Odp: Pomocy!! Prosze!! 04/11/2011 07:23 #6

  • Krwotocz
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 164
  • Pukty: 33
Zależy od poczty, ja mam zweryfikowane na wp...

Odp: Pomocy!! Prosze!! 04/11/2011 15:10 #7

  • Cysiu
  • Offline
  • Kapral
  • Killer
  • Posty: 104
  • Pukty: 7
Jak koledzy up:mail.Miałem to samo.Mail na tlenie-nie przychodzi wiadomość.Mail na wp-jestem . Zmień adres e-mail.
"Na wojnach można walczyć bronią, lecz to ludzie je wygrywają. To duch ludzi, którzy podążają i człowieka, który prowadzi odnosi zwycięstwo." George Patton

"Czasami delikatna perswazja przynosi lepsze efekty niż brutalna siła"




Odp: Kod weryfikacyjny Steam niepoprawny 04/14/2011 13:44 #8

  • Domin
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 2
Domis408 napisał:
Pożyczyłem od kolegi CoD MW2, podał ID i hasło na konto. Instaluje się normalnie, gdy wyskakuje informacja o bezpieczeństwie, że muszę podać kod który mu wyślą na e-maila gdyż nigdy nie logował się na tym komputerze. Podał hasło które mu wysłali i nie działa! Nie wiem co mam robić! Pomocy!

///DeTon: Przeniesiono do odpowiedniego działu.

Witam,mam taki sam problem,od razu napisze jeszcze raz o co chodzi bo widze że reszte ludzi w ogóle nie z rozumiało problemu a więc. Odpalam grę która była używana na innym komputerze,loguje się do Steam podaje hasło i w dalszej kolejności prosi mnie o podanie KODU specjalnego który wysyłaja na maila, kod przychodzi wpisuje go a tu lipa, NIE DZIAŁA! pisze że kod nie poprawny,za każdym razem co sie loguje to mi wysyłaja na maila inny kod ale żaden nie pasuje,prosze o pomoc,dzięki.

Odp: Kod weryfikacyjny Steam niepoprawny 04/14/2011 18:43 #9

  • Py$!eK
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 305
  • Pukty: 35
Na steam'ie (tak było jak prosiłem o przypomnienie hasła/zmianę tajnego pytania), jest taki triczek, że ten cały kod trzeba przepisać a nie skopiować.
Napisałem coś, co popierasz? Podziękuj, i nie powtarzaj mojej wypowiedzi.










Odp: Kod weryfikacyjny Steam niepoprawny 04/14/2011 21:39 #10

  • Domin
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 2
Py$!eK napisał:
Na steam'ie (tak było jak prosiłem o przypomnienie hasła/zmianę tajnego pytania), jest taki triczek, że ten cały kod trzeba przepisać a nie skopiować.


Przepisuje go i dalej nie pomaga, pisze że kod nie poprawny:/

Odp: Kod weryfikacyjny Steam niepoprawny 04/14/2011 22:20 #11

  • Krwotocz
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 164
  • Pukty: 33
Pisałem wyżej... Odczekaj jakiś czas, niech te maile co jeszcze nie dotarły niech sobie spokojnie dotrą. Następnie odla steam, zaloguj sie i %!@$!%# NIE ZAMYKAJ OKNA LOGOWANIA czekaj na email, bo jak robisz to parę razy to kod się zmienia za każdym razem...
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Irek, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.40 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 100
Grrrr 65
bioshock 56
J!g5aw 50
Deagle 48

Urodziny

Jutro urodziny będzie obchodzić PROkurator . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić Szamar . Nie zapomnij o zyczeniach!

martut będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

M@rt3n$ będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

TrenejQ będzie obchodzić urodziny za 6 dni!