Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Frags Of The Week

Frags Of The Week 12/02/2011 16:56 #1

  • Cornek
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 14
  • Punkty: 2
Witam, z nudów pomyślałem aby zrobić coś takiego jak FOTW. O co w tym chodzi? Chodzi o to że wy przesyłacie mi swoje fragi/KS z różnych gier, czy to Cod 4, mw2 czy nawet CS 1.6. Ja potem je skleję i dodam do tego komentarz.

Email: [email protected]

Kanał YT: www.youtube.com/user/FragsOTWeek

WZÓR:
Nick
Gra
Mapa

Najlepiej żeby była dobra jakość.
Filmy nie mogą mieć żadnej edycji ani muzyki w tle. Pozdrawiam i zachęcam do wysyłania materiałów.

PS: Jeśli ktoś chce również komentować odcinki FOTW to zgłaszać się do mnie. Kontakt:
xfire: cornek
steam: wiluszek
Przyjmę z 1 lub 2wie osoby.
Ostatnio zmieniany: 12/02/2011 16:59 przez Cornek.

Odp: Frags Of The Week 12/02/2011 18:57 #2

  • Grzen1o
  • Offline
  • Pułkownik
  • Posty: 980
  • Punkty: 5
edycja filmu na kanale jest wypas, a co do klipow, niepotrzebnie robic 10 playlist, poprostu mozna zamieszczac wszystkie razem robic takie TOP-10-FOTW, mam akurat taki jeden klip wiec zaraz go przesle, moge rowniez skomentowac cos jezeli trzeba,sprawdz -> www.youtube.com/gelunio, napisz na pw jak przebiegala by wspolpraca;], i takie mi sie nasuwa pytanie, czy przeslane klipy bedziesz edytowal jak w filmie wprowadzajacym na kanale?, to zabierze caly smak klipu, z drugiej strony niektore efekty dalyby wiecej smaku, napisz cos wiecej, czy to beda raw klipy posklejane i skoentowane czy wyedytowane z muzyka i 100'ma efktami

Odp: Frags Of The Week 12/02/2011 19:19 #3

  • Cornek
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 14
  • Punkty: 2
No jestem ucieszony że przynajmniej 1 osoba prześle materiał. Nie to nie będzie frag movie, tylko coś takiego : ale jeśli masz jakieś fajne pomysły że nie wiem np: Player of the Week czy coś w tym stylu to mów śmiało. Ale mogę dodać playliste "frag movie".

PS: TAK BTW ten film na kanale nie mój. Layout jest mój wiem, wiem jest beznadziejny no ale cóż.
Za tę wiadomość podziękował(a): ttczkk

Odp: Frags Of The Week 13/02/2011 07:15 #4

  • oxvenom
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 32
  • Punkty: 16
Gratulacje!!!
Jestem Dumny!!!
Nareszcie ktoś coś robi wiecej niż samo narzekanie non stop!!!
pozdrawiam

Odp: Frags Of The Week 13/02/2011 19:04 #5

  • LOOkz-
  • Offline
  • Specjalista
  • Just Play...
  • Posty: 68
  • Punkty: 3
Bardzo dobry pomysl i zgadzam sie z przedmowca ze wkoncu ktos cos robi a nie napina i krytykuje. Jak wroce za tydzien to napewno cos podesle. Co do wspolpracy mysle ze sie dogadamy. Ogolnie robie montaz i sklejke a komentowac no to tego jeszcze nie robilem ale niczego nie zaprzeczam. Wkrotce zostanie stworzone studio montazowo muzyczne razem z rh independent music wiec praca bedzie leciala pelna para. Tak wiec zajrzyj na moj profil yt /user/szaku1pl polukaj moje filmy i napisz czy to tu czy na yt (sry za pismo pisze z telefonu) Pozdrawiam
Pomogłem ? Spodobał ci się Filmik ? Podziękuj

www.youtube.com/user/szaku1pl

Odp: Frags Of The Week 14/02/2011 20:40 #6

  • Cornek
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 14
  • Punkty: 2
Witam, potrzebna mi jest jednak pomoc do tego projektu, ponieważ będę robił jakby parę kategorii. Zgaduje że sam się nie wyrobie więc potrzebuje sporej grupy osób do pomocy.

Kategorie:
1.FragMovie of the week- Ktoś wysyła nam frag movie i najlepszy frag movie który został nam wysłany zostaje nagrodzony taką rzeczą że dodajemy go na nasz kanał jako np. "Heart. Odcinek 1". W tej kategorii w sumie chodzi tylko o to by sortować takie frag movie, czyli że ludzie będą nam wysyłali maile z tytułem : FragMovie of the week, (nie kiedy możliwe że i my zrobimy jakieś frag movie)

2.GamePlay of the week- Po prostu tutaj to ktoś kręci film z jakieś gry, może być nawet z multi np black ops'a ale jest jedna wymagana rzecz, a mianowicie musi być to gameplay z komentarzem.

3.Bug of the week- Czyli parę najlepszych bugów zamieszczonych w 1 odcinku+ komentarz (głos się nie liczy, każdy powinien mieć szanse, liczy się dobra zabawa i uśmiech na twarzy że się robi to co lubi)

4.Players of the week- Tutaj chodzi o to że 1 odcinek "POTW" jest poświęcony 1 graczowi takie jakby frag movie ale z komentarzem i bez editu.

5.Review of the week- Czyli najzwyklejsza recenzja, a raczej video recenzja.

DOBRA TERAZ TAK JEŚLI KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY PISAĆ NA MAILA: [email protected]

WZÓR:
Nick
Kontakt (najlepiej gg)
Kategoria w jakiej chcesz pomóc.

ZA WSZELKĄ POMOC DZIĘKUJE!

PS: JEŚLI MACIE POMYSŁ NA JAKĄŚ NOWĄ KATEGORIE MOŻECIE PISAĆ TUTAJ!Pozdrawiam

Odp: Frags Of The Week 14/02/2011 21:24 #7

  • qwercik
  • Offline
  • Moderator
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1305
  • Punkty: 21
Ja proponuje dodać FINAL KILL CAM OF THE WEEK :>
MASZ FAJNE AKCJE Z CoD BLACK OPS? ODEZWIJ SIĘ NA PW PODAJĄC SWÓJ LOGIN STEAM!

MOJE FILMY Z BLACK OPSA! ŻYCZĘ MIŁEGO SEANSU!


Odp: Frags Of The Week 14/02/2011 21:56 #8

  • Cornek
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 14
  • Punkty: 2
No i o to właśnie chodzi qwercik, zaraz dodam do playlist bo bardzo mi się podoba ten pomysł, po reklamujcie to czy zachęcajcie do wysyłania materiałów bo skrzynka świeci pustkami : )
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.30 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »