Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Czuly Wojciech - frag movie

Czuly Wojciech - frag movie 04/02/2011 22:03 #1

Witam, i zapraszam do ogladania i oceniania mojego frag movie. Prosze nie oceniac wykonania filmu, bo jeżeli o to chodzi to jestem poczatkujący

Ostatnio zmieniany: 04/02/2011 22:03 przez FarCiarz.

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/02/2011 22:18 #2

  • Martum
  • Offline
  • Generał broni
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1692
  • Pukty: 121
Jest niedobrze

- n00bTowN
- olałeś nas trochę. Wkradają się jakieś sekundowe wcinki innych akcji czy menu głównego
- nieprecyzyjnie powycinane akcje
- brak głosu z gry. Tylko muzyka
- chat , panel na dole , na górze licznik. Wszytko to przeszkadza i nie ma prawa tego być na FM
- brak wstępu i zakończenia
- no i te n00bTowN
- część akcji się nie nadaje

No słabo no.
Ostatnio zmieniany: 04/02/2011 22:20 przez Martum.

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/03/2011 12:57 #3

  • LOOkz-
  • Offline
  • Kapral
  • We Are TWISTED
  • Posty: 95
  • Pukty: 7
Wolę się nie wypowiadać, poprostu słabe..
Pomogłem ? Spodobał ci się Filmik ? Podziękuj

www.youtube.com/user/TWiSTEDx2011

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/03/2011 13:01 #4

  • RaF20B
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 43
  • Pukty: 1
www.youtube.com/user/TheSandyRavage pooglądaj i się zgłoś

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/03/2011 17:44 #5

  • gitex
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 281
Jesteś noobem, szkoda że tacy ludzie robią fragmovie. Strata czasu dla oglądających.

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/03/2011 18:40 #6

Jak na wstępie napisałem jestem początkujący jeżeli chodzi o składanie filmów i chodziło mi raczej o ocenę umiejętności w grze ale cóż może i one też nie są najlepsze.

A jeżeli chodzi o komentarz Pana "gitex" to szkoda, że tacy ludzie wypowiadają się na publicznych forach gdyż wykazują, że posiadają IQ kamienia i jest stratą czasu czytanie tych komentarzy i radziłbym uważać co sie pisze.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 04/03/2011 18:42 przez FarCiarz.

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/03/2011 18:44 #7

  • Martum
  • Offline
  • Generał broni
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1692
  • Pukty: 121
Jesteś początkujący wiec dostałeś trochę wskazówek jak zrobić ,żeby się podobało.



gitex napisał:
Jesteś noobem, szkoda że tacy ludzie robią fragmovie. Strata czasu dla oglądających.


A to niby dlaczego? Nie stał z granatnikiem w rogu. Nie kampił w oknie z wyrzutnią i 2 claymorami.
Ostatnio zmieniany: 04/03/2011 18:46 przez Martum.

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/03/2011 18:51 #8

  • Kin333
  • Offline
  • Porucznik
  • Po prostu Kin.
  • Posty: 398
  • Pukty: 38
gitex - zamilcz.


FarCiarz - pierwsze co to nagrywa sie bez tego panelu (F1 i juz), bez licznika fps'ow i ewentualnie bez chatu (jesli jest tam spam z konsolki czy od innych graczy)

To jedno. A drugie to mapa... Nuketown. Tam nie trudno o takie wyklepane strzelanie. Do tego dominacja.

I ostatnia sprawa to montaz, jednak mowisz, ze nie masz o tym pojecia, pasowaloby chociaz jakies proste przejscia porobic co jakis czas. Intro i zakonczenie[?]

ps. dzwieki z gry mile widziane z niewielka glosnoscia wzgledem podkladu muzycznego
Jupikajej madafaka <3
DropBox - Gdybyś potrzebował, skorzystaj!

Silmarillion napisał:
hahahaha osmieszyles sie na dobre... policz na kalkulatorze ile to 600x100
Wytlumacze ci o co chodzi z tymi 600 stowami.. Mnozysz 600 razy przez wartosc co daje rownanie 600x100=x x=6000. Czym predzej lec do szkoly

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/03/2011 21:37 #9

  • klepson
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 42
  • Pukty: 3
gitex dobrze prawi, polać mu !

Montaż jest w tego typu filmikach tylko przyjemnym(bądź nie) dodatkiem, liczą się kille które i tak są słabe. W jednym "fm" zmieściłeś cały lame set czyli pub+dominacja+nuketown.
Więc nie ważne jaki montaż zrobisz, ale puki będą to akcje z puba będzie to kolejny syfowaty 'fm", których i tak nie brakuje.

Reasumując tworząc coś takiego sam przyklejasz sobie łatke nooba, tak samo jak reszta jarający się zabijaniem botków na pubie w tego typu produkcjach.
„Remember, remember the fifth of November”
Ostatnio zmieniany: 04/03/2011 21:41 przez klepson.

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/04/2011 02:24 #10

  • J!g5aw
  • Offline
  • Administrator
  • INQUISITIO
  • Posty: 1384
  • Pukty: 66
gitex napisał:
Jesteś noobem, szkoda że tacy ludzie robią fragmovie. Strata czasu dla oglądających.

Odemnie otrzymujesz 48h blokadę na przemyślenie swojego "pro" postu!

Oczekuję merytorycznej dyskusji. Jeśli uważacie, że FarCiarz coś robi źle to go nakierujcie co to takiego i jak to poprawić.

Wszelkie posty o noobach obrażające kogoś, nic nie wnoszące do dyskusji zostaną wysoko "nagrodzone".
Pomogłem, podziękuj - Admin też człowiek ;]



Dropbox - wirtualny dysk o poj. 2GB db.tt/5ezAzN1 + 250MB więcej dla Ciebie i dla mnie za skorzystanie z linka.
Za tę wiadomość podziękował(a): RaF20B

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/04/2011 17:28 #11

  • ` 7 uP
  • Offline
  • Major
  • Posty: 525
  • Pukty: 41
Podpisze się pod poprzednikami, ale mam coś do dorzucenia ode mnie :
Jeśli decydujesz się na tryb jakim jest DOMINACJA to nie biega się jak Ty po całej mapie szukając killi tylko zajmuje się flagi... Nawet jeśli to jest mapa NUKETOWN. Niestety u Ciebie widać tylko grę na kille . Tyle ode mnie.

Ocena klipu 1,5/5


Pomogłem ? Jeśli tak to kliknij

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/04/2011 19:53 #12

  • BisHoP
  • Offline
  • Porucznik
  • 5 minuts... wait! no.... Tango Down ;)
  • Posty: 375
  • Pukty: 35
Dość Słabe ale ze początkujący to się zobaczy jak tam w przyszłości będzie...
adres

"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/04/2011 20:23 #13

  • Larala
  • Online
  • Kapitan
  • I WANT TO BREAK FREE !
  • Posty: 653
  • Pukty: 71
Słabo.
1. Nie wierzę że nie wiesz jak panel wyłączyć.
2. Słabe fragi(może dwa dobre).
3. Nuketown. Gdyby każdy robił z tej mapy fragmovie to byśmy mieli nowe FM dziennie.
4. Co chwilę masz inną nazwę i używasz innej broni. Na początku MP5k(tak jakbyś miał pierwszy lvl), a potem Stoner, AUG, AK74u... Przyznaj się że to nie twoje fragi...
Ostatnio zmieniany: 04/04/2011 20:26 przez Larala.

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/04/2011 20:46 #14

Kin333 napisał:

ps. dzwieki z gry mile widziane z niewielka glosnoscia wzgledem podkladu muzycznego


Witam, niestety w programie w którym zmontowałem filmik miałem opcję wyboru dźwięku z filmu (którą był mikrofon, ponieważ próbowałem na wszystkie sposoby zmieniać ustawienia i był dźwięk albo z mikrofonu albo w ogóle go nie było- na windowsie xp nie miałem z tym problemów na 7 niestety się nie udało) lub własna wybrana ścieżka

klepson napisał:

W jednym "fm" zmieściłeś cały lame set czyli pub+dominacja+nuketown.
Więc nie ważne jaki montaż zrobisz, ale puki będą to akcje z puba będzie to kolejny syfowaty 'fm", których i tak nie brakuje.

Reasumując tworząc coś takiego sam przyklejasz sobie łatke nooba, tak samo jak reszta jarający się zabijaniem botków na pubie w tego typu produkcjach.


Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, lecz nie rozumiem co jest lamerskie w:
- zamieszczaniu filmów z publiców? Czy każdy fm ma zawierać fragi z pcw lub meczy ligowych, czy może mam wejść na prywatny serwer i zabijać podstawionych graczy? Jak dla mnie Call of Duty MW2 i Black Ops są grami bardziej robionymi pod casual'i
- tryb dominacja wg mnie jest jednym z lepszych trybów w tej grze w sam raz na rozgrzanie się przed S&D
- mapa nuketown jest po prostu małą mapą, na której trzeba szybko reagować i unikać przypadkowych granatów (wg mnie jedna z lepszych map - bo powiedzmy sobie szczerze mapy w Black Ops nie są rewelacyjne, co innego było w CoD 4)

Dla mnie noob'em jest osoba korzystająca z granatników, rpg, męczenników itp.

PS. Póki

` 7 uP napisał:

Jeśli decydujesz się na tryb jakim jest DOMINACJA to nie biega się jak Ty po całej mapie szukając killi tylko zajmuje się flagi... Nawet jeśli to jest mapa NUKETOWN. Niestety u Ciebie widać tylko grę na kille


Nie wiem czy mówimy o tym samym filmie, ponieważ ewidentnie widać jak flagi były przeze mnie zdobywane, być może nie obejrzałeś całości lub nie zauważyłeś (przy drugiej opcji polecałbym wizyte u okulisty). Tryb dominacja nie polega tylko na przejmowaniu flag lecz też na ich pilnowaniu co również robiłem, stanie przy fladze jest bez sensu w momencie gdy jest przejęta. Owszem czasem zdarzyło mi się oddalić nieco od flagi.
Mapa nuketown jak wcześniej wspominałem jest mała więc trudno jest nie biegać po całej, gdyż każda flaga znajduje się w jej innej części.

Larala napisał:
Słabo.
1. Nie wierzę że nie wiesz jak panel wyłączyć.
2. Słabe fragi(może dwa dobre).
3. Nuketown. Gdyby każdy robił z tej mapy fragmovie to byśmy mieli nowe FM dziennie.
4. Co chwilę masz inną nazwę i używasz innej broni. Na początku MP5k(tak jakbyś miał pierwszy lvl), a potem Stoner, AUG, AK74u... Przyznaj się że to nie twoje fragi...


1. Nie zwracałem na niego uwagi.
2. Spoko rozumiem.
3. Nie rozumiem czemu wszyscy naskakują na tą mapę.
4. Czemu co chwilę zmieniam nazwę? Po prostu, co jakiś czas zmieniam nick w sumie jak większość graczy. Dlaczego używam innych broni? Istnieje coś takiego jak prestiż, a urywki z filmów są z różnych poziomów. I dlaczego uważasz, że to nie moje fragi skoro w 2. punkcie uznałeś, że są cienkie?

Dziękuję za wskazówki użytkownikom: Martum i Kin333 dotyczące tworzenia fm i adminowi, który stanął na wysokości zadania.
Na koniec chciałem zapytać jakie polecacie programy do edycji filmów?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 04/05/2011 13:00 przez FarCiarz.

Odp: Czuly Wojciech - frag movie 04/04/2011 21:23 #15

  • Larala
  • Online
  • Kapitan
  • I WANT TO BREAK FREE !
  • Posty: 653
  • Pukty: 71
Wiesz czemu uznałem że są nie twoje. Bo zawsze przed zmienieniem nazwy jest 74, a już po np. 76-78? Proste, co nie.

PS Poprawka. Są 4 dobre fragi.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Irek, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.50 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 100
Grrrr 65
bioshock 56
J!g5aw 50
Deagle 48

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi PROkurator Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Szamar Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić martut . Nie zapomnij o zyczeniach!

M@rt3n$ będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

TrenejQ będzie obchodzić urodziny za 5 dni!