Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Opłaca się kupić?

Opłaca się kupić? 20/02/2011 13:34 #1

  • Sgt. Roach
  • Offline
  • Sierżant
  • MW2 4-ever
  • Posty: 176
  • Punkty: 53
Pooglądałem trochę gameplaye z World at War na youtube. Ta gra spodobała mi się i jest na pewno lepsza niż BO. Czy opłaca się jeszcze kupić WaW? Do tej pory nie grałem jeszcze w żadną grę o II WŚ, a chciałbym coś na odmianę.



Odp: Opłaca się kupić? 20/02/2011 13:36 #2

  • liptox
  • Offline
  • Porucznik
  • Lubie placki !
  • Posty: 454
  • Punkty: 64
nie nie opłaca...kup sobie COD2 jak chcesz IIWŚ albo MW zawsze to lepsze niż te padło od profesjonalnej firmy zwanej TREY.

Odp: Opłaca się kupić? 20/02/2011 13:51 #3

  • Cysiu
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Killer
  • Posty: 37
  • Punkty: 6
World at wara opłaca się kupić za względu na zombie i co-opa.Multi jest przyzwoity.Na PC mappacki za free.Bronie mają reicol.Kampania jest trochę niedopracowana.Jak masz kasę to kup.Ja poczekał bym na Homefronta,
"Na wojnach można walczyć bronią, lecz to ludzie je wygrywają. To duch ludzi, którzy podążają i człowieka, który prowadzi odnosi zwycięstwo." George Patton

Czasami delikatna perswazja przynosi lepsze efekty niż brutalna siła

Odp: Opłaca się kupić? 20/02/2011 13:54 #4

  • Sgt. Roach
  • Offline
  • Sierżant
  • MW2 4-ever
  • Posty: 176
  • Punkty: 53
liptox napisał:
nie nie opłaca...kup sobie COD2 jak chcesz IIWŚ albo MW zawsze to lepsze niż te padło od profesjonalnej firmy zwanej TREY.

CoD2 ma brzydką grafę, a multi jest dupne, bo nierozbudowane. ;P Za nic w świecie nie kupię CoDa starszego od CoD4.
A czy w co-opa kampanii w WaW można grać tylko z kolegami, czy także z random graczami?



Ostatnio zmieniany: 20/02/2011 14:00 przez Sgt. Roach.

Odp: Opłaca się kupić? 20/02/2011 14:34 #5

  • Cysiu
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Killer
  • Posty: 37
  • Punkty: 6
z random i kolegami jak kto chce
"Na wojnach można walczyć bronią, lecz to ludzie je wygrywają. To duch ludzi, którzy podążają i człowieka, który prowadzi odnosi zwycięstwo." George Patton

Czasami delikatna perswazja przynosi lepsze efekty niż brutalna siła

Odp: Opłaca się kupić? Wczoraj 02:51 #6

  • Bitu
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 42
  • Punkty: 1
Czyli jaki werdykt jak najbardziej opłaca się kupić WaW co z tego że zrobiło je Treyarch masz w tej grze spore pole do popisu co-op w campani chyba 4 mapy do zombie co uważam za + dość fajny multik bo zrobiony z fantazją będziesz mógł pośmigać z chybrydami colimatorków i tłumików bo raczej w II WŚ nie było takich bajerów
Śmiało kupuj tym bardziej że na pewno bedzię ci się dobrze grało

Odp: Opłaca się kupić? Wczoraj 11:29 #7

  • Tango
  • Offline
  • Pułkownik
  • Ghostolog
  • Posty: 751
  • Punkty: 89
Trzymaj się od CoD5 z daleka. Gniot jakich mało. Zajmuje drugie, bo zaraz po BO, miejsce na liście najgorszych części Call'a. Zdecydowanie nie polecam.

Odp: Opłaca się kupić? Wczoraj 11:53 #8

  • jaby
  • Online
  • Specjalista
  • canadian.
  • Posty: 55
  • Punkty: 22
@Roach Jeśli mówisz że COD2 multi jest dupne to znaczy że chodzi Ci głownie o grę na publiku z killstreakami, prekami i dodatkami do broni ... w sumie COD2 już praktycznie zostało zapomniane ale jeszcze jest rzesza graczy która gra klanowo jak i na publikach... COD2 to jedyny COD z serii 2 wojny wart polecenia (jeśli chodzi o grę klanową) ... WaW ma faktycznie super coop, zombie jak zombie multi takie znośne nawet ale na pewno nie lepsze nic COD4 i jak dla mnie osobiście nie lepsze niż COD2 ...
WaW'a nie nazwał bym gniotem bo nim nie jest (jak i BO nie jest), mnie osobiście się po prostu nie spodobał multi dlatego go nie kupiłem... single warto przejść najlepiej ze znajomym lub znajomymi
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 11:54 przez jaby.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.29 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »