Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM?

Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 15:51 #1

Witam. Tak jak w temacie czyli, prosze o objasnienie jak zainstalowac BF BC 2 sciagniety z EADM (sciagnolem wersje Battlefield Bad Company 2 a nie specjalna edycje cyfrowa). Sciagnolem sobie to, sciagalo mi sie 11 godz. i zapisalo sie niby ale bez "Setupa"... I jeszcze pisze w postepie pobierania ze pobralo 8,3GB z 7,9GB i caly czas pisze na pasku postepu 100% i jest na niebiesko. Zostawilem na nocke zeby sie sciagalo i nie wiem moze w nocy jak uzyskalo 100% to pisalo Instaluj czy cos takiego ale rano jak wstalem to sie pewnie zamknelo ( bo dlugo nic nie kliknolem)... Jak myslicie o co chodzi i jak to zainstalowac? Napiszcie tez jak to bylo u was jak sciagaliscie. DETON proze nie lacz tego tematu z innymi bo nikt wtedy nie zauwaza, mozesz zamknac ten wczesniejszy po polaczyles.

///DeTon: Przy połączeniu obu tematów zmieniłem nazwę tego pierwszego tak, aby właśnie ktoś zauważył, i wszedł. Teraz jak Grrr... zrobił jak chciałeś to się nie mieszam.
Ostatnio zmieniany: Dzisiaj 08:00 przez DeTon.

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 16:54 #2

  • TheJackal
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 47
  • Punkty: 23
Wejdź w folder do którego pobrałeś pliki i znajdź instalator. "8,3GB z 7,9GB" - ponieważ ściągało się razem z patchem. EADM się sam z siebie nie zamyka. Włącz go i powiedz co widzisz pod obrazkiem z grą - instaluj? graj? czy może dalej jest pasek postępu?






Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 17:48 #3

Ja nie wybieram niestety folderu do ktorego ma sie sciagac tylko sam wybiera. A pod obrazkiem gry w EADM ciagle jest pasek postapu. A przeciez juz pisalem ze nie mam INSTALATORA. Dzisaj jeszcze sprobuje sciagnac raz jeszcze. A moze to byc od tego ze nie wybralem przed sciaganiem "specjalnej edycji cyfrowej" tylko zwyklego BF BC2?
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 17:53 przez 11.09.2010.

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 18:03 #4

  • tofikowski
  • Online
  • Newsman
  • Posty: 673
  • Punkty: 100
1. Jestem w szoku. Był temat założony przez ciebie z EADM, to napisałeś następny. DeToN go połączył do obecnego już (tego co wcześniej napisałeś), a ty "znów" piszesz kolejny. Łącznie 3 tematy! Nie ma czegoś takiego: "DETON proze nie lacz tego tematu z innymi bo nikt wtedy nie zauwaza". Założyłeś jeden, to jego się trzymaj.
Mało tego... Obecnie są dwa tematy z tym i piszecie w tych dwóch jednocześnie!

2. Tak, może być przez to, że nie wybrałeś edycji cyfrowej, bo jak sama nazwa mówi po to ona jest...
Pobierz jeszcze raz i napisz później, co i jak... Tylko w tym temacie.

Pozdro

EDIT: Może trochę za ostro "pojechałem", ale to przechodzi ludzkie pojęcie...
Szanuj tofik'a tego, bo możesz mieć gorszego.

Ostatnio zmieniany: Wczoraj 18:11 przez tofikowski.
Za tę wiadomość podziękował(a): DeTon

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 18:30 #5

Ok, rozumiem Cie. To mowisz ze juz se nie pogram przez to ze inna wersje wybralem? ;/

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 18:38 #6

  • tofikowski
  • Online
  • Newsman
  • Posty: 673
  • Punkty: 100
Jak chcesz, to poczekaj aż Qwert będzie na forum... Ostatnio pożyczałem mu konto do BC2 i pobierał właśnie je przez EADM, to ci wytłumaczy co wybrał. A jak czekać nie chcesz, to pobierz od nowa.
Szanuj tofik'a tego, bo możesz mieć gorszego.

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 18:52 #7

  • klepson
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 35
  • Punkty: 2
Sorry za offtop ale nie widze sensu w tworzeniu nowego tematu, a mianowicie chodzi o CD-key do BC2. Otóż natknełem się ostanio przeglądając allegro na keye w dosyć atrakcyjnych cenach np. 30zł za BC2+vietnam o dziwo całkiem sporo ludzi to kupuje i tu jawi się moje pytanie czy w ogóle te keye działają i czy po paru dd/mm nie skasują mi tego keya/konta bo jak dla mnie to coś dziwnie tanio. Aha i przede wszystkim czy ktoś już kupował same keye i czy wszystko jest z nimi w porządku.

Pozdrawiam.

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 19:02 #8

  • Tango
  • Online
  • Pułkownik
  • Ghostolog
  • Posty: 787
  • Punkty: 89
@UP
Jakbyś dał konkretny link, byłoby łatwiej .

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 19:04 #9

Ja kupilem wlasnie za 30 samego BC2 bez vietnama i dziala tylko ze zla wersje pobralem. ;/

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 19:46 #10

  • TheJackal
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 47
  • Punkty: 23
Keye z allegro pochodzą z rynku azjatyckiego. EA takie konta banuje jak je wychwyci






Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 20:06 #11

Lajtowo, ale do tematu...

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 20:12 #12

  • qwercik
  • Online
  • Moderator
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1364
  • Punkty: 23
To tak, ściągnąłem EADM, tofik mi przypisał CDKeya do swojego konta, w opcjach wybrałem ścieżkę downloadu, nacisnąłem POBIERZ i zaczęło mi ściągać. Żadnych pytań, problemów ani nic ;>

Samo z siebie okno na pewno się nie zamknęło. Z tego co pamiętam, mnie się gra nie instalowała, od razu mogłem, po ściągnięciu grać. Poszukaj w folderze downloadu, czy nie ma jakiegoś "execa" do odpalenia gry.

Jak nic nie będzie, zassaj ponownie. Sam wiem, że ściągałem dwa razy. Jak będziesz ściągał, nie przerywaj pobierania.
MASZ FAJNE AKCJE Z CoD BLACK OPS? ODEZWIJ SIĘ NA PW PODAJĄC SWÓJ LOGIN STEAM!

MOJE FILMY Z BLACK OPSA! ŻYCZĘ MIŁEGO SEANSU!


Ostatnio zmieniany: Wczoraj 20:15 przez qwercik.

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 20:59 #13

Nom ok, ale miales wybor miedzy "Specjalna Edycja Cyfrowa" i zwylkym BF BC2 czy poprostu wklepales keya dajes pobierz, zaakceptowales warunki umowy i juz?

Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 22:21 #14

  • qwercik
  • Online
  • Moderator
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1364
  • Punkty: 23
Nie miałem wyboru żadnej edycji.
MASZ FAJNE AKCJE Z CoD BLACK OPS? ODEZWIJ SIĘ NA PW PODAJĄC SWÓJ LOGIN STEAM!

MOJE FILMY Z BLACK OPSA! ŻYCZĘ MIŁEGO SEANSU!


Odp: Jak zainstalowac BF BC2 z EADM? Wczoraj 22:37 #15

  • TheJackal
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 47
  • Punkty: 23
Wybór edycji masz tylko przy pierwszym użyciu klucza.






  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.40 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Deagle 23
Martum 16
DeTon 16
qwercik 16
Grrrr 15