Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Battlefield Play4Free

Battlefield Play4Free 04/05/2011 22:55 #1

  • Ammol
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 34
Battlefield Play4Free, to nowy produkt EA, obecnie jest są tylko zamknięte beta testy. W zasadzie to stary dobry BF2 tylko że przez przeglądarkę. Ogólnie szału nie ma, do zabawy mamy tylko dwie mapki i jeden tryb (to się zapewne zmieni), oczywiście są pojazdy - czołgi, samochody, śmigłowce i myśliwce, 4 klasy - medic, assault, engineer, recon, każda z nich to osobne postacie którymi levelujemy, gramy (nie można przełączać się między nimi podczas gry) i szkolimy – jest to dość ciekawe, mamy tu bowiem dwa drzewka umiejętności dzięki którym nasza postać może nauczyć się rzucać granatami czy latać śmigłowcem. Gra niby darmowa ale wprowadzono system mikropłatności - sklep, w którym kupujemy (oczywiście za nasze prawdziwe pieniądze) fikcyjną walutę, za którą z kolei możemy kupić nowe bronie, mundury czy sloty na klasy (standardowo można mieć tylko dwie postacie). Na dłuższą metę wyniesie nas to drożej niż kupno BF2. To chyba miał być drugi Battlefield Heroes jednak BF H okaże się być raczej lepszy.
Nie ma o czym więcej pisać więc wymienię plusy i minusy:
+ dobra gra na wyjazdy gdzie nie mamy nic innego pod ręką;
+ toretycznie można grać za darmo;
+ grafika i grywalność jak na grę przeglądarkową przyzwoita;
+ takie trochę RPG;
+ bo to BF2

- brak możliwości zmiany postaci i jej ekwipunku podczas gry;
- w praktyce ciężko grać za darmo;
- jak już pisałem klasyka - BF2 wyniesie nas taniej;
- jednak dość szybko się nudzi przez brak możliwości używania lepszego wyposażenia bez zapłacenia;
- skupcie się panowie z DICE na robieniem BF3!
Ostatnio zmieniany: 04/05/2011 22:59 przez Ammol.

Odp: Battlefield Play4Free 04/05/2011 23:05 #2

  • J!g5aw
  • Offline
  • Administrator
  • INQUISITIO
  • Posty: 1385
  • Pukty: 66
Też czytałem, że bez kupienia lepszego sprzętu gra jest ciężka.
Pomogłem, podziękuj - Admin też człowiek ;]



Dropbox - wirtualny dysk o poj. 2GB db.tt/5ezAzN1 + 250MB więcej dla Ciebie i dla mnie za skorzystanie z linka.

Odp: Battlefield Play4Free 04/05/2011 23:50 #3

  • Martum
  • Offline
  • Generał broni
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1702
  • Pukty: 121
Myślę ,że WAR ROCK jest lepszą grą.

Jesli ktos poluje na tego BF to raczej niech sie zainteresuje War Rock

Odp: Battlefield Play4Free 04/06/2011 08:30 #4

  • Ammol
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 34
Faktycznie Martum, zapomniałem napisać że BF P4F bardzo przypomina War Rock i jest od tego tytułu gorsza.

Tak BTW. to widzę że na forum czas nie przestawiony
Ostatnio zmieniany: 04/06/2011 08:31 przez Ammol.

Odp: Battlefield Play4Free 04/06/2011 15:03 #5

  • Molestator
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 34
  • Pukty: 45
Martum napisał:
Myślę ,że WAR ROCK jest lepszą grą.

Jesli ktos poluje na tego BF to raczej niech sie zainteresuje War Rock


Ammol napisał:
Faktycznie Martum, zapomniałem napisać że BF P4F bardzo przypomina War Rock i jest od tego tytułu gorsza.

Tak BTW. to widzę że na forum czas nie przestawiony


Battlefield Play4Free, to nowy produkt EA, obecnie jest są tylko zamknięte beta testy. W zasadzie to stary dobry BF2 tylko że przez przeglądarkę.




Nie mam słów, ciężko to nawet skomentować.
Naprawdę z każdym dniem te forum zaskakuje mnie coraz bardziej, może byście przynajmniej zagrali w tą grę , BA!! nawet co nieco o niej przeczytali?? a dopiero potem cokolwiek o niej pisać?
Piccardo napisał:
W BC 2 zestrzelę śmigło czołgiem wieżyczką z rakietą czołgiem przeciwlotniczym piechotą

I wszystko jasne.

Ostatnio zmieniany: 04/06/2011 19:37 przez Grrrr.
Za tę wiadomość podziękował(a): misiek1784, Freefallin

Odp: Battlefield Play4Free 04/06/2011 15:03 #6

Battlefield Play4Free, to nowy produkt EA, obecnie jest są tylko zamknięte beta testy. W zasadzie to stary dobry BF2 tylko że przez przeglądarkę.


Gdzie takie info znalazłeś?? na naszej klasie?? Od 2 dni jest open beta już i to nie jest żadna gra przez przeglądarkę (od razu widać że nie grałeś)

zapomniałem napisać że BF P4F bardzo przypomina War Rock i jest od tego tytułu gorsza


lol kolejny fail Zapytasz czemu?? A dlatego że antyczitem w BF P4F jest PB a w WR jest jakieś g.... które niedziała a zresztą wbij sobie do WR to sam sie przekonasz...

- w praktyce ciężko grać za darmo;
- jednak dość szybko się nudzi przez brak możliwości używania lepszego wyposażenia bez zapłacenia;


lol jak jeszcze niema wyposażenia dostępnego tylko za real casch
Ostatnio zmieniany: 04/06/2011 15:44 przez misiek1784.

Odp: Battlefield Play4Free 04/06/2011 15:45 #7

  • Ammol
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 34
W obie gry grałem. Mam wam nagrać gameplaye? To że ktoś woli grę inną niż tą którą lubicie wy jest złe? W sumie to forum fanów CoD'a więc nie dziwi mnie to... Może faktycznie jest już open beta, najwyraźniej przeczytałem starą informację.

Odp: Battlefield Play4Free 04/06/2011 15:51 #8

grafika i grywalność jak na grę przeglądarkową przyzwoita


hehe..ciekawi mnie jakim cudem grałeś w przeglądarce

Co z tego ze forum o codzie jak jesteśmy w wątku o serii BF??

Odp: Battlefield Play4Free 04/06/2011 16:10 #9

  • Freefallin
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 14
  • Pukty: 15
Gra nie jest przeglądarkowa. Przeglądarka jest tylko wymagana do sciągnięcia i uruchomienia gry z poziomu PC. Broń (ta lepszą) kupujemy za punkty zdobyte za rozegrane mecze. grafika bez rewelki, jak wiekszość gier za free. Zapewne sie nie zmieni mimo że to beta. Poprawią pewnie tylko błędy z optymalizacja, grywalnością itp. Gra się nawet ok. Dobra odskocznia np. w ... pracy ma małe wymagania syatemowe, zabezpieczona punkbusterem. Warto wejść na jedną, dwie partie dla relaksu Taki lajtowy FPS który nie ma konkurować z komercyjnymi produkcjami.

Dodałem foto loginu + zakupu broni za punkty zdobyte w grze.
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 04/06/2011 16:18 przez Freefallin.

Odp: Battlefield Play4Free 04/06/2011 16:41 #10

Tak poza tym to nie ma 2 map tylko 3..... Sharqi, Oman i Karkand...

W obie gry grałem. Mam wam nagrać gameplaye?
Skoro nie wiesz ile jest map to chyba zagrales jedna gre...

Odp: Battlefield Play4Free 04/06/2011 18:33 #11

  • Larala
  • Offline
  • Kapitan
  • I WANT TO BREAK FREE !
  • Posty: 668
  • Pukty: 72
Gra jest świetna! Mało ludzi kampi w porównaniu do BF2. Gram jako szturmowiec i G3 jest w zupełności wystarczające. RPK tez jest raczej dobre.


Odp: Battlefield Play4Free 04/06/2011 19:38 #12

  • Grrrr
  • Offline
  • Zablokowany
  • SCIENCE VESSEL
  • Posty: 816
  • Pukty: 103
Molestator otrzymujesz blokadę na 24h za umieszczenie obraźliwego zdjęcia.

Proponuję w tym czasie zapoznać się z Regulaminem Forum.

Grrrr Out.

Odp: Battlefield Play4Free 04/06/2011 21:42 #13

  • RaF20B
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 43
  • Pukty: 1
Grałem sobie w to BF no ale jakoś tak nie za bardzo mi to przypadło do gustu wolę chyba zwykłe BF , no ale jak na "Free" to nie koniecznie jest "Free" wiele broni trzeba kupować i jak patrzałem na ceny do z 25 zł za taką 1 broń , poza tym nie wiem jak wy ale ja mam tam niezłe lagi (z pewnością lepiej by było gdy by zrobili "CallOfFree" czy coś podobnego )

Odp: Battlefield Play4Free 04/06/2011 21:45 #14

  • Larala
  • Offline
  • Kapitan
  • I WANT TO BREAK FREE !
  • Posty: 668
  • Pukty: 72
RaF20B napisał:
Grałem sobie w to BF no ale jakoś tak nie za bardzo mi to przypadło do gustu wolę chyba zwykłe BF , no ale jak na "Free" to nie koniecznie jest "Free" wiele broni trzeba kupować i jak patrzałem na ceny do z 25 zł za taką 1 broń , poza tym nie wiem jak wy ale ja mam tam niezłe lagi (z pewnością lepiej by było gdy by zrobili "CallOfFree" czy coś podobnego )

Ja żadnych lagów nie mam, czasami ściny na początku meczu, pewnie dlatego że 32(32?) osoby się jednocześnie spawnują.


Za tę wiadomość podziękował(a): RaF20B

Odp: Battlefield Play4Free 04/06/2011 22:12 #15

no ale jak na "Free" to nie koniecznie jest "Free" wiele broni trzeba kupować i jak patrzałem na ceny do z 25 zł za taką 1 broń


Bronie za kase z gry kupujesz na 3 dni a za prawdziwą kasę bron kupujesz na zawsze
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, Irek, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.62 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 100
Grrrr 65
bioshock 58
J!g5aw 50
Deagle 48

Urodziny

Wczoraj urodziny miał M@rt3n$ Możesz jeszcze złożyć życzenia!

Dziś urodziny obchodzi TrenejQ Złóż mu życzenia!

Marek będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Mydelko86 będzie obchodzić urodziny za 4 dni!