Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 2011. Koniec CODa?

2011. Koniec CODa? 21/12/2010 21:27 #1

Jak prawie wszyscy wiemy sytuacja się ciągle zmienia. CoD nadal dominuje ale każda część to po prostu ulepszony MW1. BO nie jest rewolucją, IW istnieje ale to już nie to studio co zrobiło 4 i 6. A co mamy na horyzoncie, jakiś Sledgehammer ma robić nowego coda I TO W KOSMOSIE, po drugiej stronie EA który ma wydać 5 FPSów z czego 3 do battlefieldy.
Crysis2, BF3.
Jak sądzicie czy los CODa jest przesądzony?

2011. Koniec CODa? 21/12/2010 21:35 #2

  • Larala
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 328
  • Punkty: 49
1. CoD od sledgeharmes nie będzie w kosmosie.
2.W 2011 ma wyjść MW3, nie wiadomo od jakiego studia.
3.Jeśli BF3 nie będzie tak dynamiczny jak CoD`y nie osiągnie sukcesu.
4.Crysis2 i zwykłe shootery to co innego. To tak jakby porównywać surival horror do gry dla dzieci. Inne typy gier.
"Największym fanem artysty, jest jego najskromniejszy fan".
FAMAS w Black Ops jest dla neo i noobów.

2011. Koniec CODa? 21/12/2010 22:30 #3

  • tofikowski
  • Offline
  • Newsman
  • Posty: 648
  • Punkty: 79
@Larala
1. Tego nie wiadomo. Może będzie, może nie...
2. Nikt jeszcze nie mówił nic, na temat MW3. I do tego jeszcze, sprawa sądowa o markę. Osobiście podejrzewam, że prace nad MW3 w ogóle się nie rozpoczęły. Bobby na darmo by kasy nie wydawał, jak marka może nie być jego.
3. To już ci mogę powiedzieć, że BF3 nie będzie tak dynamiczny, jak CoD. Dlaczego? Dlatego, że od początku EA DICE wpaja, że to będzie nowsza wersja BF'a 2 (z czego fani się cieszą). A jakie ono (BF2) jest, poczytaj...
4. Jak już czepiamy się szczegółów. COD'a i BF'a według twojej tezy, też nie można porównać. Dlatego, że COD to rozgrywka Arcade, a BF - taktyczna.

Do autora tematu: Czy los CoD'a jest przesądzony? Tego na razie nie jestem w stanie stwierdzić do końca. Jeśli będzie dalej taka sama polityka Activision jak teraz, to pewnie marka się stoczy, jak leżący żul na ławce. Jak będzie... Czas pokaże...

Ps. I dlaczego ten wątek jest w dziale "Medal of Honor"?
Przecież jest od CoD'a: http://www.modernwar.pl/home/forum/forum.html?id=110

Tyle ode mnie.

EDIT:
@DOWN - To fajnie, że ci się podoba... Jeszcze trzeba było napisać następny post: "Ale to bardzo, bardzo mi się podoba".
Szanuj tofik'a tego, bo możesz mieć gorszego.

2011. Koniec CODa? 21/12/2010 23:00 #4

  • Larala
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 328
  • Punkty: 49
Tak się składa że BF2 mi się bardzo podoba...
"Największym fanem artysty, jest jego najskromniejszy fan".
FAMAS w Black Ops jest dla neo i noobów.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »