Nie chcesz oglądać reklam? Zarejestruj / zaloguj się

Quick Scope-y

Re: Quick Scope-y

A najważniejsze to mieć dobry ping heh

Mar89tum
Kapitan
323 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Quick Scope-y

Ostatni nauczyłem się QS i moim zdaniem jest to dobra rzecz (oczywiści dla snajpera) ,ale niektórzy gracze nie tolerują QS.

\\\"Gdy żołnierz czuje ból jest szczęśliwy bo wie że jeszcze żyje\\\"
<Image link>
<Image link>

wojtek125
Kapral
70 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Quick Scope-y

Ja tam toleruję ale na tdm, gdzie mam go gdzieś, ale na S&D mogliby sobie darować taką grę, bo zamiast zabić oponenta od razu to próbuje do bólu ustrzelić tego QS (w 90% przypadków się nie udaje).

laress
meatshot 8)
Kapitan
229 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Quick Scope-y

Zgadzam się z Laresem. Sam czasami lubie grać nastawiając się na QS, ale tylko na TDM. Gracze którzy grają na S&D takim stylem są poprostu "noobami", ponieważ nie grają zespołowo w trybie który wymusza grę zespołową.

1. ,,Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię: ''ratujcie drzewa''. Ale kiedy słyszę techno... Ku**a, nie wiem, z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!"               -Eminem
2. ,,Mądry człowiek nie zadaje głupich pytań..."           -RazzoZ

Pomogłem Ci? Wystarczy, że klikniesz.

R@F!k#5
Specjalista
58 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Quick Scope-y



Więc zobaczcie w HD jak się będzie QS i Non scopowało ahh miodzio już się doczekać nie mogę.
bioshock
Generał dywizji
781 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Quick Scope-y

Mam nadzieję, że NS Accuracy zostanie zmniejszony, bo nie chcę powtórki z CoD2...

laress
meatshot 8)
Kapitan
229 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Quick Scope-y

ja pierdole co wy macie do qs są fajne moze wam chodzi o konsole gdzie jest ten jakby aimbot czy jakoś tam że jeśli blisko obok gościa sam namierzysz to samo ci na niego zacznie namierzać ale na PC jest fajne a ci idioci z treyarch odrazu likwidują qs na wszystko xbox ps3 PC  po prostu już nie chce się kupować tej gry ...

cryt
ZBANOWANY
Szeregowy Pierwszej klasy
25 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Quick Scope-y

Ja nigdy nie miałem włączonego kieszonkowca bo uważałem to za mało realistyczne xD Dobrze że tego nie będzie.

przemas478
Szeregowy (Niemowa)
2 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Quick Scope-y

I bardzo dobrze że nie będzie QS, jak ktoś chce QS zostaje przy MW2 lub wraca do CS'a. Mam gdzieś argumenty Bioshocka że QS jest super, używają go tylko super skilleży itp. To gra wojenna tak, i nawet w multi powinna być realna, nawet trochę, zabawa zabawą ale bez przesady. Co wy k...wa piszecie, że zabicie gościa bez celowania jest realne?? to jest "szczęście", poza tym zgadzam się z niektórymi że QS powinien być dostępny ale tylko i wyłącznie na prywatnych meczach i tyle. To paranoja jak się widzi snajpera biegnącego przed siebie, który przed swoim wrogiem podskakuje i strzela mu heada, no ku** co to jest?? piaskownica??. Dobrze zrobili, balans jest jak na razie ok, oczywiście patrząc na filmiki, snajper to snajper a nie jakaś [auto-cenzura]ła biegająca do przodu, chcecie poczuć siłę snajpera zapraszam do gry w Medal of Honor.

ares354
Szeregowy Pierwszej klasy
24 Posty
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Informacje forum


Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty

 .

napisał Prism
Oct.27.10 17:16:40
napisał bioshock
Oct.27.10 17:11:16
napisał remixs
Oct.27.10 16:29:56
napisał Azargo
Oct.27.10 16:11:08
napisał KrisNH
Oct.27.10 15:07:14
napisał KrisNH
Oct.27.10 13:03:59
napisał NoOn
Oct.27.10 12:05:59
napisał Elecsander
Oct.27.10 11:40:13
SEO by Artio
Najnowsze wiadomości: 16 minut temu
  • Deagle : o tą pracę co żeś nieodrobił
  • SnajperPL : Ale o co chodzi?
  • tofikowski : Spokojnie... Wyrzutnia nie zając, nie ucieknie.
  • Rafael4192 : sorry ale nie sprawdziłem że tłumaczenie już jest ale to teraz np. o wyrzutnie albo specjalne się pytam :d
  • Rafael4192 : Mam pytanie za ile wstawicie te tłumaczenie itp.Rozumiem,że robota i inne rzeczy,ale bez przesady :d
  • Mar89tum : S.I.E.M.A. E.N.I.U.
  • tofikowski : Siema...
  • Deagle : hi all
  • tofikowski : Ehhh....
  • tofikowski : ;p
  • makswojcik : jedynie uciechę miałem :PP
  • makswojcik : fakt , ale nie zwróciłem na to uwagi :DD
  • Grzen1o : wlasnie ! ja tez to zauwazylem ;p
  • tofikowski : @Postman - Dlatego tak epicko działa stronka.... Wbiłem z rana to migusiem się załadowała.
  • ` 7 uP : i wkoncu moge stronke zaczac robic ^^ mam 12 dni :P Bo klan pod black ops xD ktos chetny ?
Zobacz archiwum

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać wiadomości