Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie

Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 2 dni, 9 godzin temu #1

Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie sprawdzili, pokazujemy w jaki sposób odblokować kultowe gry firmy Activision, na mapie Nuketown 2025. Polecamy bo warto!





Jeśli chcecie odblokować 3 arcadowe gry na Nuketown w Black Ops 2, wystarczy zestrzelić głowy wszystkim manekinom na mapie w czasie poniżej 2 minut. Sprawdźcie czy uda wam się tego dokonać i koniecznie napiszcie czy mini gierki wam się podobają. Nostalgiczny powrót do przeszłości - to jest to!

Prezentacja wideo:








 


{jcomments off}

Najlepszy kanał o Black Ops 2 w Polsce:
www.youtube.com/user/kasparowGaming

Ostatnio zmieniany: 2 dni, 8 godzin temu przez J!g5aw.

Odp: Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 2 dni, 8 godzin temu #2

  • Marines132
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Kaptajn Prajs redi tu deplojment.
  • Posty: 29
Widziałem to na społeczności steama.Gościu miał pada i grał hehe.To samo co z zrzutami taktycznymi-mały bajer ale radość wielka.
Ostatnio zmieniany: 2 dni, 8 godzin temu przez J!g5aw.

Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 2 dni, 8 godzin temu #3

  • Martum
  • Offline
  • Komandor
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 2538
  • Punkty: 258
Ludzie w Treyarch mają łeb na karku. i singiel i multi dopieszczają różnymi smaczkami
CPU: IB 3550
GPU: GIGABYTE GTX 660 TI OC 2GB WINDFORCE
RAM: KINGSTON 8 GB DDR3 1600 MHz 1.5V
DVD: SAMSUNG SH-223L
SSD: SAMSUNG 830 128 GB
PSU: OCZ MXS 600W
MOBO: MSI Z77A-G43
CASE: CM ELITE 333
RESZTA: BENQ BL2400PT / MICROLAB Solo 6c / WIN 7 HP 64 BIT

Re: Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 2 dni, 8 godzin temu #4

  • Tigix
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 48
Uwielbiam takie smaczki i kocham Trayerach za te rzeczy. Muszę spróbować.
"Przede wszystkim nigdy się nie bój. Wróg, który zmusza cię do wycofania jest równie przerażony."





Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 1 dzień, 21 godzin temu #5

Mała rzecz a cieszy

Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 1 dzień, 18 godzin temu #6

  • touareg
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 18
  • Punkty: 6
Ludzie co z Wami, Macie po 10 lat ?"Kocham Treyarch"? W dodatku z błędem. To jest FPS a nie Simsy.Całą energię powinni skupiać na dopracowaniu gry,żeby ludzie nie mieli problemów chociażby z głupim odpaleniem tej gry,nie wspominając o cheaterach i zhackowanych serwerach.

Odp: Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 1 dzień, 16 godzin temu #7

  • mariiox
  • Offline
  • Kapitan
  • I cast a deadly shadow
  • Posty: 707
  • Punkty: 69
Jak dla mnie BO2 jest najbardziej dopracowaną grą, ponad 60 FPSów przy rozdziałce FHD z ekstra teksturami na moim staruszku. Żadnych problemów z migracją, a czitera jednego spotkałem jak dotąd.

Odp: Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 1 dzień, 16 godzin temu #8

  • Marines132
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Kaptajn Prajs redi tu deplojment.
  • Posty: 29
touareg,każda gra ma niedopracowania.Cheaterzy są rzadkością,a shackowanych serwerów niema.

Re: Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 1 dzień, 15 godzin temu #9

Panowie nie offtopujemy. Mamy komentować news a ze swoimi odczuciami odnośnie całej gry zapraszam do innych tematów.

Re: Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 1 dzień, 15 godzin temu #10

  • Rick
  • Offline
  • Kapitan
  • For Mother Russia
  • Posty: 723
  • Punkty: 43
@touareg
Dokładnie, dlatego też do tej pory nie spotkałem się z żadną z rzeczy, które wymieniłeś w BO2. Czyli odwalili kawał dobrej roboty

POMOGŁEM? KLIKNIJ

Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 1 dzień, 15 godzin temu #11

I tak tego teraz nie sprawdzicie bo nie ma tej mapy, nie zapominajcie...

Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 1 dzień, 15 godzin temu #12

  • Sizeen
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 61
  • Punkty: 5
@isiadred
Kto nie ma ten nie ma ; ) .






Grałem we wszystko...A ty?

Odp: Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 1 dzień, 14 godzin temu #13

  • Marines132
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Kaptajn Prajs redi tu deplojment.
  • Posty: 29
W multiplayer jest Nuketown2025 tylko w innym trybie.Możecie też spróbować w niestandardowej grze.

Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 1 dzień, 2 godzin temu #14

...nie ma w żadnym trybie, nawet w prywatnym meczu nie zobaczysz

Odp: Nuketown 2025 - jak odblokować arcadową gierkę na bilbordzie 22 godzin, 34 minut temu #15

  • Marines132
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Kaptajn Prajs redi tu deplojment.
  • Posty: 29
No to wy chyba macie błąd.U mnie jest w prywatnym meczu w DLC.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.64 sekundy

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi isklir Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi krzysq Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Znow w szoku Jakbys pomylil hellene z finlandia . Nie zapomnij o zyczeniach!

pastorek666 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

AlaMaKota93 będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

J!g5aw będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

Kamper będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

Makaveli będzie obchodzić urodziny za 5 dni!