Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia.

Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 3 dni, 15 godzin temu #1

  • Postman
  • Offline
  • Administrator
  • Władca Marionetek
  • Posty: 1661
  • Punkty: 62

Dyrektor odpowiedzialny za rozgrywkę online w studiu Treyarch - Dan Bunting - opowiedział, czego gracze mogą się spodziewać po usprawnieniach silnika w Call Of Duty: Black Ops 2. A będą to: lepsze techniki oświetlenia, więcej detali w otoczeniu oraz więcej zniszczeń. "Oświetlenie jest pierwszą sferą nacisku" - jeśli chodzi o modyfikacje. "Oświetlenie jest wszystkim, to spaja pomieszczenie w całość" - powiedział Dan. Dzięki połączeniu wielu technik jak HDR, gracze mogą oczekiwać bardziej wciągającego otoczenia w Black Ops 2. Ponadto "mamy zdolność dodawania cieni w cieniach, co zwiększa realizm". [info: taclessczak28]



To dotyczy również modeli uzbrojenia. Broń przeszła mocny tuning, a refleksy na powierzchni mają wyglądać bardzo naturalnie.


Gracze mogą się również spodziewać lepszych detali otoczenia oraz zniszczeń. Nie mamy niestety większej ilości informacji, czy destrukcja dotyczy tylko kampanii, czy wystąpi równiez w trybie multi.{jcomments off}

Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 3 dni, 14 godzin temu #2

  • bioshock
  • Online
  • Generał
  • chyżo jak szczupak skaczący w świetle jutrzenki.
  • Posty: 2073
  • Punkty: 158
Może to nic przy nowym enginie, ale zawsze coś, modele broni w MW 3 były po prostu prze cudowne, nawet lepiej odwzorowane niż w BF 3, a jeżeli jeszcze się bardziej do tego przyłożą to czeka nas (jeśli chodzi o modele broni) arcydzieło

Re: Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 3 dni, 13 godzin temu #3

  • misiek1784
  • Offline
  • Porucznik
  • Posty: 350
  • Punkty: 39
Taa nawciskają bajerów a potem nie ogarną optymalizacji...

Re: Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 3 dni, 9 godzin temu #4

  • SzymonSAN
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 289
  • Punkty: 76
HDR nie jest nowością bo COD go wykorzystuje, a nie wiem z czym go chcą połączyć. Raczej dodadzą efekt halacji/flary i będzie po sprawie
...
Coś nie widać tego oświetlenia, na trailerach...

W zeszłym roku czytałem, że gra ma być ładniejsza niż poprzednia odsłona. Co wyszło? Albo mam inną definicje słowa "ładny" niż panowie z IW albo mam bielmo w rogówkach.

Rok temu również czytałem że silnik na którym pracują jest jak Porsche (taaa z amputowanymi cylindrami), ostatnio był porównany do fundamentów domu (na podmokłym gruncie pewnie). Czekam na kolejne usprawiedliwienia, braku wymiany silnika graficznego

@Bioshock
1.Chyba nie sam nie wierzysz w to co piszesz.
2.Włącz BF3 na full detalach

Za tę wiadomość podziękował(a): luka, misiek1784

Odp: Re: Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 3 dni, 6 godzin temu #5

  • mozaner
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 74
  • Punkty: 1
Nawet jeśli to i Bf cod mają jeszcze masę pracy zanim stanie się ona dobra. Battlefield zachwycał multi, ale ja chciałem żeby mnie zachwycił w kampanii w coop'ie a tu nic lekko zerżnięte z black ops'a i idą do multi. To nie znaczy też że bronie call of duty. To jedyne co im się udało to przeładowanie broni. Każda broń ma unikalne przeładowanie i wygląda to dobrze, reszta to ...
Myślę że poziom tego gatunku zatrzymał się na Battlefield bad company 2 nic poza tym.

Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 3 dni, 6 godzin temu #6

Mam tylko nadzieję że nic nie zepsują

Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 3 dni, 3 godzin temu #7

  • liptox
  • Offline
  • Major
  • Parodia to wyraz intelektualnej bezradności
  • Posty: 591
  • Punkty: 86
przy tym ich silniku to i tak ta gra będzie straszyć pixelozą :C aż strach pomyśleć.
R.I.P Call Of Duty !New King Has Come.

Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 3 dni, 2 godzin temu #8

  • Turtle
  • Offline
  • Kapral
  • AKFG
  • Posty: 93
  • Punkty: 13
Spierałbym się co do wykonania modeli w COD MW3.
Bo po wyciągnieciu ich do edytora, wyglądają bardzo słabo... tylko bump-mapping daje złudne wrażenie co do detali. Największą porażką jest chyba złoty kamuflaż, realność tego koloru to porażka a broń wygląda okropnie, W BO naprawdę to ładnie wygladało. Co do newsa... Fajnie by było jakby pokazali jakieś screny np gra z HDR i bez niego tak jak to robią w Rfactor 2. bo gadać to i ja mogę.
Ostatnio zmieniany: 3 dni, 2 godzin temu przez Turtle.

Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 2 dni, 23 godzin temu #9

  • Vladimir
  • Offline
  • Major
  • Putin
  • Posty: 501
  • Punkty: 23
Wreszcie jakaś odmiana w starym silniku.

Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 2 dni, 22 godzin temu #10

  • Kamo
  • Offline
  • Porucznik
  • Hooaghh
  • Posty: 351
Ja liczę na destrukcje ! Moim zdaniem brak jej w Multi to jedyne co należy zmienić w Engine .

Ta chwila kiedy go widzisz , kiedy patrzysz prosto na niego , kiedy on odwraca wzrok w twoim kierunku i jedyne co widzi to płomień wychodzącą z lufy i niebo ! Jedna krew , jeden cel , jeden strzał ! Oto treść życia żołnierza !

Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 2 dni, 22 godzin temu #11

  • Miechu115
  • Offline
  • Szeregowy
  • Fan Coda , nie kupuje więcej bf.
  • Posty: 3
Mam nadzieje , że mówią prawdę , a nie świrują pawiana.
Miechu

Re: Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 2 dni, 22 godzin temu #12

  • SOAP1132
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 59
Nie wygląda żle

Odp: Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 2 dni, 21 godzin temu #13

  • Martum
  • Offline
  • Generał
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 2274
  • Punkty: 217
bioshock napisał:
Może to nic przy nowym enginie, ale zawsze coś, modele broni w MW 3 były po prostu prze cudowne, nawet lepiej odwzorowane niż w BF 3, a jeżeli jeszcze się bardziej do tego przyłożą to czeka nas (jeśli chodzi o modele broni) arcydzieło



www.youtube.com/user/MAR89TUM?feature=mhee tu możesz porównać wykonanie modeli broni


Jeśli modele maja byc jeszcze lepiej wykonane i maja lepiej wyglądać to niemoge sie doczekać zrobienia kolejnego filmiku
Ostatnio zmieniany: 2 dni, 21 godzin temu przez Martum.

Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 2 dni, 19 godzin temu #14

  • ` 7 uP
  • Offline
  • Kapitan
  • Posty: 749
  • Punkty: 54
MarTum tylko o jednym :PP

Mam nadzieje , że zniszczenia nie zakończą się na tych oskryptowanych z kampanii , lecz będą jakieś niewielkie w multi. W singlu jak najwięcej zniszczeń !!!

GA-P43-ES3G / Core 2 Duo E6600 @ 2400MHz / GeForce 8600GT 256MB / Corsair XMS2 800MHz 2x1GB / Seagate Barracuda 7200.11 500GB / Logic 350W / DELL ST2220M 21,5"
Pomogłem ? Jeśli tak to kliknij

Ulepszenia silnika Call Of Duty: Black Ops 2 - oświetlenie, detale i zniszczenia. 2 dni, 18 godzin temu #15

  • Dumel
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 3
Lepiej żeby zabrali się za lepszą fizyke gry.. poruszanie itp.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.83 sekundy

Facebook Slide Likebox



Na forum

Więcej postów »

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Wczoraj urodziny miał polsatpl Możesz jeszcze złożyć życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić Emcik20 . Nie zapomnij o zyczeniach!

mariiox będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Kajetas będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

aadasiowy będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

ProReD będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

Cykor będzie obchodzić urodziny za 7 dni!

xavi emperor będzie obchodzić urodziny za 7 dni!