Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nat, lagi,teleporty, warpy... czemu?

Nat, lagi,teleporty, warpy... czemu? 3 dni, 18 godzin temu #1

  • 7tomas
  • Online
  • Sierżant
  • Posty: 208
  • Pukty: 15
Sory za nowy temat, ale już nie mogę. W singlu nie zacina mi się i ładnie na prawie full detalach chodzi, a w multiplayerze i operacjach specjalnych, gdy gram przez neta czuję takie warpy, lagi, zacięcia cz jak to nazwać. Więc to chyba nie wina sprzętu co nie? Każdy tak ma? Czy oni znów musieli zjebać grę dając swój zasrany IWnet? Przecież to jest totalne g.[CIACH] Wracając do problemu to może byc to tym spowodowane, że mam router i NAT: średni ? No przeszkadza mi to w strzelaniu i graniu. Te małe teleporty mnie denerwują, no chcę grac po prostu płynnie, czy to tak wiele? Z góry dzięki za każdą odpowiedź. Net mam 1MB/s multimedia brzeskie? Jak nawet będzie trzeba to mógłbym zwiększyć do 2 MB/s ale chciałbym już teraz na długim weekendzie pociupać bez warpów.
Ostatnio zmieniany: 3 dni, 2 godzin temu przez Ireminator.

Odp: Nat, lagi,teleporty, warpy... czemu? 3 dni, 18 godzin temu #2

  • MASON
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 90
  • Pukty: 1
Dołączam do grona ludzi mających problem z ustawicznym lagiem. co chwile w odstępach 10 sekundowych nawet laggggg jak wyżej - singiel ok, multi i operacje zlagowane. Sprzęt mam ok, zgaduję (bo nie jestem ekspertem) ze to problem z routerem (niedawna przeprowadzka). Zaznaczam ze dostawca internetu jest jakiś osiedlowy, prędkość 20 mega i więcej czasami, ale za to router jakiś śmieszny - netgear coś tam coś tam (wygląda na stary). W poprzednim mieszkaniu miałem stałe łącze 6 mega i porządny router i wszystko śmigało pięknie. Na nowym (czyli tym starym) routerze nawet MW2 mi laguje od czasu do czasu ale nie tak często jak MW3 (że aż nie da się grać).
A teraz proszę o opinię jakiegoś eksperta forumowego o analizę tego wkurzającego zjawiska i w miarę szybką odpowiedź.

Down: podłączony przez kabel to ja jestem od zawsze, a wi-fi rozsyła na lapki, więc to raczej nie rozwiąże problemu. Jak pisałem - chyba wymiana routera albo dostawcy neta na jakieś stałe łącze by pomogła(teraz już dają dobre routery w UPC, Netii i tp), ale nie jestem pewien, nie znam się na tyle.
Ostatnio zmieniany: 3 dni, 17 godzin temu przez MASON.

Odp: Nat, lagi,teleporty, warpy... czemu? 3 dni, 17 godzin temu #3

  • 7tomas
  • Online
  • Sierżant
  • Posty: 208
  • Pukty: 15
A no ja to chyba router też mam kijowy, gdyż jest PLANET ADW-4401
Jutro sprawdzę jak będzie, gdy podłącze jakoś przez kabel, chyba że ktoś dobry nam pomoże.

Odp: Nat, lagi,teleporty, warpy... czemu? 3 dni, 16 godzin temu #4

  • 7tomas
  • Online
  • Sierżant
  • Posty: 208
  • Pukty: 15
Mason - a jaki ty masz NAT? Może to tego wina? Kurka jak te porty przestawić, wie ktos? Tak jak w mw2? Kurka no chcę grać płynnie przez te spowolnienia nie idzie normalnie ciupać. Chyba że to wina, że FPS skacze? Jak strzelam to spada z 80 to 50, ale to znowu nie jest źle. Wie ktoś jak ustawić, aby max.fps było np.60? Da sie tu coś edytowac? Konsola dziwna, gdzie to i jak zrobić?

PS. ja też mam przez kabel, ale nie przez router tylko przez stary modem gdy się połączyć. Jutro wieczorem wypróbuję.
Ostatnio zmieniany: 3 dni, 16 godzin temu przez 7tomas.

Odp: Nat, lagi,teleporty, warpy... czemu? 3 dni, 16 godzin temu #5

  • Martum
  • Offline
  • Generał broni
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1854
  • Pukty: 146
7thomas - włącz synchronizacje pionowa. Będziesz miał max 60 FPS



MASON napisał:
Dołączam do grona ludzi mających problem z ustawicznym lagiem. co chwile w odstępach 10 sekundowych nawet laggggg jak wyżej - singiel ok, multi i operacje zlagowane. Sprzęt mam ok, zgaduję (bo nie jestem ekspertem) ze to problem z routerem (niedawna przeprowadzka). Zaznaczam ze dostawca internetu jest jakiś osiedlowy, prędkość 20 mega i więcej czasami, ale za to router jakiś śmieszny - netgear coś tam coś tam (wygląda na stary). W poprzednim mieszkaniu miałem stałe łącze 6 mega i porządny router i wszystko śmigało pięknie. Na nowym (czyli tym starym) routerze nawet MW2 mi laguje od czasu do czasu ale nie tak często jak MW3 (że aż nie da się grać).
A teraz proszę o opinię jakiegoś eksperta forumowego o analizę tego wkurzającego zjawiska i w miarę szybką odpowiedź.

Down: podłączony przez kabel to ja jestem od zawsze, a wi-fi rozsyła na lapki, więc to raczej nie rozwiąże problemu. Jak pisałem - chyba wymiana routera albo dostawcy neta na jakieś stałe łącze by pomogła(teraz już dają dobre routery w UPC, Netii i tp), ale nie jestem pewien, nie znam się na tyle.



Jak by co to w Netii teraz dostaniesz router NETIA SPOT. Mam ten sprzęcik to moge powiedzieć ze bardzo miłe urządzenie i nie sprawia kłopotów w grach multi.
Ostatnio zmieniany: 3 dni, 16 godzin temu przez Martum.

Odp: Nat, lagi,teleporty, warpy... czemu? 3 dni, 15 godzin temu #6

  • Cod Maniac
  • Online
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 342
  • Pukty: 32
Ja mam NAT średni i żadnych problemów z graniem multi/single. Jedynie surivial jakoś się dziwne zacina, ale obczaję go bardziej potem co i czemu, bo tera cisnę tylko w mp i sp


Żeby być PRO w Call of Duty potrzebne są 3 rzeczy: skill, fart i myszka Logitech g9. Ja posiadam je wszystkie.
Pomogłem? Naciśnij "dziękuję".
Moderatorzy: Ireminator, Modzian, Err0r
Wygenerowano w 0.40 sekundy


Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Ninja Pr0 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Xenny będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

xPrzemo17PLx będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

kowalson111 będzie obchodzić urodziny za 5 dni!

LP.K.kubalo15pl będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

Sandman będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

Stachurka będzie obchodzić urodziny za 6 dni!

naruto1445 będzie obchodzić urodziny za 7 dni!