Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Czy kupujecie BO 2?

Czy kupujecie BO 2? 6 dni, 15 godzin temu #1

  • Tigix
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 6
Jak w temacie.



Ja osobiście kupuję, mimo to, że nie będę miał za dużo czasu na grę. Wiele nowości i tym samym ogrom nowych kombinacji, klas itp. Równie dobrze może okazać się to wielką chała, ale za 2 tygodnie zobaczymy ; ).

Odp: Czy kupujecie BO 2? 6 dni, 15 godzin temu #2

  • Jarno
  • Offline
  • Newsman
  • Posty: 199
Kupujecie. Ja kupuję nawet pre-order. Muszę mieć Nuketown.
Na chałę bym nie liczył. Treyarch doskonale wie co robi w przeciwieństwie do Infinity Ward. Patrz na MW3.

Re: Czy kupujecie BO 2? 6 dni, 14 godzin temu #3

  • MM91
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 238
  • Punkty: 27
W dniu premiery to wykluczone abym nabył BO2. Zobacze opinie, gameplay'e i zombie, a przede wszystkim co z cziterami będzie się działo.

Odp: Re: Czy kupujecie BO 2? 6 dni, 12 godzin temu #4

  • Jarno
  • Offline
  • Newsman
  • Posty: 199
Myślę, że zostaną na MW3 i będą bić moaby sobie.

Re: Odp: Czy kupujecie BO 2? 6 dni, 12 godzin temu #5

  • Martum
  • Offline
  • Generał
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 2482
  • Punkty: 258
Dla mnie gra zapowiada sie dobrze. Jest odmieniona , mamy wszytko nowe wiec z wielką ciekawością będę odkrywał nowy COD i nie mogę sie tego doczekać. Od dawna chce mi sie zagrać w jakiś nowy FPS.

Poprzednie BO było czyste. Spotkać hackera to był cud ,a Treyarch dobrze nam grze spatchowało i gra miała poziom. Nie to co kilkukrotne nieudolne osłabianie FMG w MW3 i plaga cheaterów.

Jak okaże sie klapą jak MW3 to dostanie odemnie bana i sie pożegnamy na stałe jak z MW3.
CPU: IB 3550
GPU: GIGABYTE GTX 660 TI OC 2GB WINDFORCE
RAM: KINGSTONE 8 GB DDR3 1600 MHz 1.5V
DVD: SAMSUNG SH-223L
HDD: WD BLACK 640 GB
PSU: OCZ MXS 600W
MOBO: MSI Z77A-G43
CASE: CM ELITE 333
RESZTA: BENQ BL2400PT / MICROLAB Solo 6c / WIN 7 HP 64 BIT

Re: Czy kupujecie BO 2? 6 dni, 5 godzin temu #6

  • cracked
  • Offline
  • Generał brygady
  • Over here JABRONI
  • Posty: 1240
  • Punkty: 55
Ja kupuje
Zastanawiam się nad edycją deluxe i chyba ją kupie
Cpu: Core i5 3570k
Gpu: ASUS GeForce GTX 660 Direct Cu II 2 GB
MOBO: ASRock Z77 PRO3
Ram: G.Skill 2x4 Gb 1600mhz ddr3
PSU: Chieftec 650 W
Case: Chieftec libra lf-01b
Sys: Win vista Ultimate
Ostatnio zmieniany: 6 dni, 5 godzin temu przez cracked.

Re: Czy kupujecie BO 2? 6 dni, 5 godzin temu #7

  • Mantrax
  • Offline
  • Moderator
  • We stand alone together
  • Posty: 610
  • Punkty: 29
Ja nie. Zostaje przy MW3.

Re: Czy kupujecie BO 2? 6 dni, 3 godzin temu #8

Ja również nie kupuję BO2, zostaję przy MW2 i MW3 oraz czekam na MW4 (podobno za rok ma wyjść, newsmeni, może trochę poszperacie w tej kwestii, co ? )

Odp: Re: Czy kupujecie BO 2? 6 dni, 3 godzin temu #9

  • mariiox
  • Offline
  • Kapitan
  • I cast a deadly shadow
  • Posty: 680
  • Punkty: 69
Jeżeli będzie takie jak BO to kupię

Re: Odp: Czy kupujecie BO 2? 6 dni, 3 godzin temu #10

  • makavel
  • Offline
  • Porucznik
  • PRO Hm To TaKiE BaNaLnE
  • Posty: 368
  • Punkty: 87
W tej chwili gram w MoH Warfighter i powiem wam że bardzo fajnie się gra. Dla tego nie kupię BO2 premierowo. Poczekam miesiąc i zobaczę jak rozwinie się sytuacja. Co do tego czy BO2 będzie podobne do BO to powiem wam że nie będzie podobnae pod żadnym względem. Blokada na fpsy, podejrzewam że konsola też będzie zablokowana, przyszłość itd itp. Nie widzę podobieństw po za kilkoma broniami perkami i innymi dodatkami które już były.
Ostatnio zmieniany: 6 dni, 3 godzin temu przez makavel.

Re: Czy kupujecie BO 2? 2 dni, 22 godzin temu #11

  • UrTRASH
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 2
Agent_Halstein napisał:
Ja również nie kupuję BO2, zostaję przy MW2 i MW3 oraz czekam na MW4 (podobno za rok ma wyjść, newsmeni, może trochę poszperacie w tej kwestii, co ? )


MW4 TO BYLBY NAJWIEKSZY CRAP W HISTORII. No chyba ze robiliby ta gre dluzej niz 2 lata i na nowym silniku graficznym a nie ze kazdy COD wyglada tak samo jak cod2

BO2 kupie mimo ze to useless gra bo na prywatnych meczach beda tylko hosty..MW2 STYLE BROOO

@placzacy moderator
Gdzie zlamalem te wszystkie podpuknty ktore napisales zakompleksiony moderatorze bo nie rozumiem? Jestem niezmiernie wdzieczny, ze poinformowales mnie o tym ze te forum jest w jezyku polskim bo CIEZKO bylo to mi rozszyfrowac ale dzieki TOBIE moje zycie stalo sie jasniejsze. Gdzie dalem jakies wielokrotne znaki zapytania i wykrzykniki badz NIE ZADBALEM o kulture wypowiedzi. Czy stwierdzanie faktow to brak kultury wypowiedzi? Wiec wolisz hipokryzje od bycia szczerym - ok.
(czekam na bana)

Mówisz, masz. Na razie dostajesz jeden dzień odpoczynku. Może to Cię utemperuje.

PS. Popatrz sobie na swoje posty, to wtedy może uda Ci się dostrzec te wszystkie błędy, które popełniłeś. Jako podpowiedź udzielę Ci rady-w języku polskim występują literki z takimi ogonkami itp. A Twój ostatni wpis jakoś ma się na bakier z kulturą wypowiedzi.

Agent_Halstein
Ostatnio zmieniany: 2 dni, 2 godzin temu przez Agent_Halstein.

Re: Czy kupujecie BO 2? 2 dni, 20 godzin temu #12

2.2 Językiem używanym na Forum jest język polski. Staraj się posługiwać nim poprawnie zachowując gramatykę i stylistykę, dbając o kulturę słowa i wypowiedzi.
2.20 Nie pisz na tak zwanym CAPSLOCKU, oraz nie pisz kilku znaków zapytania, wykrzykników, emotikon pod rząd.

Kolejny Twój post i po raz kolejny złamałeś regulamin. Zapoznaj się z regulaminem, bo kolejnego upomnienia nie będzie.
Ostatnio zmieniany: 2 dni, 20 godzin temu przez Agent_Halstein.

Odp: Czy kupujecie BO 2? 2 dni, 2 godzin temu #13

  • Carlito
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 160
  • Punkty: 9
Kupowałem zawsze w dniu premiery i tak zrobiłbym i teraz.Wiem,że gra będzie dobra,powstrzymuje mnie jedynie niewiadoma dotycząca płynności.Z BO miałem z tym problem.Teraz ma byc wiecej możliwości dostosowania do komputera,ale czy na pewno tak będzie to nie wiem.
Niedawno czytałem,że problemy z BO mogły być spowodowane tym,że na słabszym sprzęcie,ale z 64 bitowym systemem chodził gorzej niż na 32 bitach.Teraz bedę miał Vistę 32 bitową,zobaczymy jak to będzie z BO2. MW3 biegał aż miło.
Ostatnio zmieniany: 2 dni, 2 godzin temu przez Carlito.

Re: Odp: Czy kupujecie BO 2? 2 dni, 2 godzin temu #14

  • FOXi
  • Offline
  • Major
  • !Hala Madrid!
  • Posty: 545
  • Punkty: 33
@UP

Vista


Ja zapewne jak Makavel nie kupie Bo2 w dniu premiery bo gram w MoH'a który mi się bardzo podoba jak i dlatego, że nieco się zawiodłem na ostatnich częściach tak więc poczekam, popatrze i może kupie
CPU: Intel Core i5 2500k 3,3GHz
Motherboard: ASRock p67 PRO3
Memory: 8GB
Graphic Card: HIS Radeon HD6870
HDD: Samsung 512gb
Monitor: LG 22"
Headset: Steelseries Siberia v2
Mouse: R.A.T 5 Cyborg
Internet: 6mb/s

:pinch: Uwaga: Spoiler!

Re: Czy kupujecie BO 2? 1 dzień, 13 godzin temu #15

  • dooniek
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 48
  • Punkty: 3
Osobiście kupię, tylko mam mały dylemat, czy w sklepie steam (wiem że to kupe hajsu drożej) czy normalnie w Tesco (kupiłem o 8 rano, jednak były pewne perturbacje). Pre-orderów nie zamawiam bo to najmniej pewna opcja.

Jeżeli ktoś spyta dlaczego, przecież to to samo co x lat wcześniej?

Spieszę z wyjaśnieniem:
Bo liczę na alternatywę od MW2 (grałem z klanem od premiery, z 2 miesięczną przerwą na BlackOpsa; 3 miesięczną na MW3, które okazało się najgorszą z całej serii, najbardziej niedopracowaną, nastawioną na sprawianie przyjemności użytkownikom wyrafinowanych ACRa, MP7 i FMG-9)
Skoncentruję to w jednym zdaniu - Mam nadzieję że będzie lepiej.*


*oby się nie sprawdziła stara anegdotka:
R: Panie premierze, kiedy będzie lepiej?
P: Panie redaktorze, lepiej... lepiej to już było
Cziterów wróg. Oczyma grający.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.84 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

No posts to display.

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi mrowka Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić -Back- . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić Marsto . Nie zapomnij o zyczeniach!

Jutro urodziny będzie obchodzić backf . Nie zapomnij o zyczeniach!

Shade będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

TheOwen14 będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

ANDR3 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

El_Matador będzie obchodzić urodziny za 3 dni!