Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Problem z misją "the Gulag"

Problem z misją "the Gulag" 21/12/2009 21:44 #1

Witam, słuchajcie mam problem z grą i nie mogę ominąć tego w żaden sposób. Mianowicie, w misji "the gulag", jest moment kiedy schodzi się do podziemi i walczy między celami. Później podchodzi się do następnych drzwi i spada sufit, czy jakiś beton. W tym momencie za każdym razem gra się wyłącza. Próbowałem różnych metod m.in. przeinstalowałem grę, przeinstalowałem directX, zainstalowałem najnowsze stery, zmieniałem detale na najmniejsze, wyłączałem wszystko co działa w tle, zmieniałem rozdzielczość na 1024x768 zarówno w grze, jak i w windowsie, zmieniałem rozdzielczość na najmniejszą, uruchamiałem w trybie zgodności z każdym windowsem, zmieniałem rozszerzenie jednego pliku z asi na bak. Nic kompletnie nic nie pomogło. Nie chce ruszyć dalej. Proszę o pomoc, mam Win Vista 32-bit, GeForce FX 8900 GTS 512 MB, 4GB ramu.

Problem z misją "the Gulag" 28/12/2009 22:13 #2

  • ReV
  • Offline
  • Specjalista
  • Semper Fi
  • Posty: 73
  • Punkty: 3
Pirat??


Problem z misją "the Gulag" 09/02/2010 22:59 #3

  • LilSem
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 20
Na pewno pirat, angielska wersja ( bo lepiej jest kupić polską ) i jak grałem w jakieś piraty to też tak miałem, np. w przypadku Mirror Edge komp się restartował. Wystarczyło zmienić jedno ustawienie w opcjach, a jakie to nie pamiętam. Nawet gdybym wiedział i tak bym ci nie pomógł "Czemu?" ---> Pirat ;/

Problem z misją "the Gulag" 10/02/2010 16:23 #4

  • Mofixil
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 39
Kup oryginała, jak będzie się powtarzać:
Czysta w rejestrze,
Defrag Cache.

Problem z misją "the Gulag" 12/02/2010 18:00 #5

  • lrm.
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 79
  • Punkty: 1
Ja też tak miałem, gdy karta graficzna nie wyrabiała. Wiem, że karty z serii 8xxxx to porażka (z wyjątkiem 8800), ale o 8900 niedużo słyszałem. Dlatego możliwe, że karta nie wyrabia. Równie dobrze może się przegrzewać. Można przy niej postawić jeszcze jakiś wiatrak. I po tym śmiem twierdzić, ze po prostu grafika nie wyrabia.

Nawet jeśli jest to wersja piracka, to gra powinna działać. Może jest trochę błędów, ale w końcu to jest MW2. Równie dobrze może się ciąć na oryginale. Ja taki problem miałem na oryginale, zażegnałem go po wymianie karty graficznej. Mam kumpla, który posiada piracką wersję tej gry i chodzi mu jak ta lala.

Możliwe że tego karta nie obsługuje. Na starej karcie mi się w ogóle śnieg nie ładował. Przy byle jakich detalach.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.38 sekundy

ActionGames.pl

  • Gameplay z RAGE
  • RAGE doczeka się edytora poziomów
  • [WIDEO] "Malutki" Duke (Nukem Forever)
  • L.A. Noire w wersji na Xbox'a 360, na 3 płytach DVD
  • Wymagania Duke Nukem Forever

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Martum 51
Grrrr 43
Deagle 43
qwercik 31
DeTon 22