Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kolosy na faveli

Kolosy na faveli 9 mies., 2 tyg. temu #1

  • Senoom
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 44
Jest bardzo prosty jednak trochę głupi sposób na przejście tego SpecOps.
1. Zabijamy, pierwsze 3 kolosy z zwyczajny sposób, żeby szybciej przejść misje.
2. Udajemy się do domku w którym jest tylko jedno wejście.
3. Jedna osoba stoi w drzwiach, a druga w środku pomieszczenia na leżąco tak aby nie widział jej kolos.
4. Gracz w drzwiach stoi w takiej pozycji, aby kolos sam do niego przyszedł i atakuje go kilka razy z noża. Gdy pada na ziemie strzela kilka sekund z pistoletu.
5. Kolos dobija gracza tak, aby już nie mógł strzelać i nie wchodzi do pomieszczenia tylko odchodzi. W tym czasie 2 gracz leczy 1 i tak w kółko.

Ta metoda zajmuje trochę czasu, ale jest w 100% skuteczna, najlepiej zabić zwyczajnie jak najwięcej kolosów i później zacząć tą akcje.

Odp: Kolosy na faveli 9 mies., 2 tyg. temu #2

  • RaF20B
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 43
  • Pukty: 1
Ja na Weteranie próbowałem zrobić tą misje ze 100 razy,no ale w końcu się udało (ze szwagrem przy piwku raz zagrałem i się udało gdy usiedliśmy o 18 to chyba do 1 w nocy siedzieliśmy na Operacjach Specjalnych,no ale to są bardziej moje prywatne sprawy )

Odp: Kolosy na faveli 8 mies., 3 tyg. temu #3

  • matiwawa
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 74
  • Pukty: 3
Kolega też grał tą misję solo - bez glitchy, na "legalu", no i kurde udało mu się - ja próbowałem kilka razy, nawet grałem na glitchu, ale jak został 1 kolos to zrobiłem gigantyczny błąd - rzuciłem za blisko C4 i odpaliłem xD
Ale sie kolega wk......., a ja miałem polew na cały dzień. W końcu zagrałem z innym i za -dziestym razem udało się - ale mi biło serce przy ostatnim, adrenalina ogromna
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.30 sekundy


Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi Szyziom Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi enigma1 Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi jakub Złóż mu życzenia!

Kruchy_PL będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

Mrpolus będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Slay3r będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

Lopez będzie obchodzić urodziny za 4 dni!

Patryk94444 będzie obchodzić urodziny za 4 dni!