Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim napiszesz zapoznaj się z regulaminem i skorzystaj z wyszukiwarki
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Mapy MW2

Mapy MW2 06/03/2011 00:12 #1

  • KAMIL1977
  • Offline
  • Szeregowy
  • Do uzupełnienia,brak pomysłu
  • Posty: 9
Witam.
Przeglądając Forum nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Więc...

Proszę o pomoc.
(Dotyczy PS3)

Ponieważ jestem facetem starej daty a w szkole wtedy uczyli tylko ruskiego,więc mój angielski jest kiepski.
Chciałbym zakupić mapy (Multiplayer)do Modern Warfare2(Napisy PL),płytka zwykła nie kolekcjonerska.Żółta okładka w plastiku.
W sklepie Playstation Store są dwie paczki obie to BLES-00683 PO 51ZŁ za sztuke. Jena to:STIMULUS PACKAGE (GAME PACK) data 19/05/2010 a druga RESURGENCE PACK (GAME PACK) data 07/07/2010

Proszę kogoś jeśli wie i znajdzie trochę czasu o napisanie jaka jest różnica i co wybrać.
Potrzebujesz czegoś,pisz na PW może pomogę.

Odp: Mapy MW2 06/03/2011 00:29 #2

  • Matiseq
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 155
  • Punkty: 29
Różnica jest taka, że jedno pudełko zawiera paczkę kilku map, a drugie także kilku, lecz zupełnie innych. Więcej info w Google.

Odp: Mapy MW2 Wczoraj 09:13 #3

  • KAMIL1977
  • Offline
  • Szeregowy
  • Do uzupełnienia,brak pomysłu
  • Posty: 9
o.k już wszystko wiem,oprócz tego czy kupić 2 paczki map czy jedną Hmm.. i tu jest problem.
Jakie mapy kupiliście i czy jesteście z nich zadowoleni.Jaką paczkę map polecacie?I jeszcze jedno czy w nocy są ludzie z nowymi mapami by pograć?
Potrzebujesz czegoś,pisz na PW może pomogę.

Odp: Mapy MW2 Wczoraj 09:15 #4

  • Cysiu
  • Offline
  • Specjalista
  • Killer
  • Posty: 67
  • Punkty: 6
Ja żadnego z dodatku nie mam,ale u kolegi grałem(ma oba) i zdecydowanie lepiej wypada Stimulus.
"Na wojnach można walczyć bronią, lecz to ludzie je wygrywają. To duch ludzi, którzy podążają i człowieka, który prowadzi odnosi zwycięstwo." George Patton

"Czasami delikatna perswazja przynosi lepsze efekty niż brutalna siła"




Odp: Mapy MW2 Wczoraj 11:58 #5

  • Kin333
  • Offline
  • Sierżant
  • Po prostu Kin.
  • Posty: 216
  • Punkty: 17
KAMIL1977, a nie ma przypadkiem dwoch za jakas tam promocyjna cene? Nieraz byly takie promocje, chociaz nie wiem jak to jest z PS3.

Mozliwe, ze te promocje byly krotko, ale mysle, ze gdzies jest mozliwosc kupna obydwoch za dobra cene.
Jupikajej madafaka <3
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.24 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

NajwięcejPodziękowań
Deagle21
qwercik16
Martum15
Grrrr15
.nAIR13