Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: [KUPIĘ] AK-47 CM.22 Cyma, w przyzwoitej cenie...

[KUPIĘ] AK-47 CM.22 Cyma, w przyzwoitej cenie... 06/03/2011 16:19 #1

  • BisHoP
  • Offline
  • Sierżant
  • and remember, nothing in Russian
  • Posty: 165
  • Punkty: 22
No to jak w temacie...

Tu macie link do karabinu, jak ktoś ma podobny lub tez elektryczny, i za miejsza cene to proszę o kontakt.

allegro.pl/replika-ak47-army-ak-47-metal...v-3-i1475518875.html

to był metalowy a tu zwykły:

allegro.pl/karabin-szturmowy-elektryczny...asg-i1479982794.html
"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: [KUPIĘ] AK-47 CM.22 Cyma, w przyzwoitej cenie... 06/03/2011 16:52 #2

  • qwercik
  • Offline
  • Moderator
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1358
  • Punkty: 23
Ten pierwszy zacny, tego drugiego lepiej bym nie kupował. Tanie militaria to sklep omijany szerokim łukiem, do tego CYMA za 130 zł, nówka nie powali osiągnięciami i wykonaniem. CM 022 jest słabym sprzętem.

Napisz do jakiej kwoty Ci zależy i czy używany, czy też nie.

Z mojej strony polecam Ci to:
www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg..._a_tactical-792.html
- wersja TACTICAL, czyli orisowany, gdzie możesz podłączyć sprzęcior (chwyt, kolimator) przydatne

www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028-172.html
- czysty klasyczny.

Jak cena za wysoka, poszukaj modelu CM.028 używanej na allegro lub WMASG.PL.

Łap i licytuj:
allegro.pl/ak-47-cyma-cm-028-tactical-tanio-i1487872143.html
allegro.pl/cm028-cm-028-cyma-028-ak47-ak...asg-i1493977265.html - wystarczy dolutować sobie wtyk i dorobić \ kupić ładowarkę

Oczywiście powyższy opis dotyczy tego, jak chcesz się bawić w ASG, jeśli na poważnie, to kupuj 028, jeśli z kolegami spod bloku w pobliskim parku, to bierz tego 022.
MASZ FAJNE AKCJE Z CoD BLACK OPS? ODEZWIJ SIĘ NA PW PODAJĄC SWÓJ LOGIN STEAM!

MOJE FILMY Z BLACK OPSA! ŻYCZĘ MIŁEGO SEANSU!


Odp: [KUPIĘ] AK-47 CM.22 Cyma, w przyzwoitej cenie... 06/03/2011 19:18 #3

  • BisHoP
  • Offline
  • Sierżant
  • and remember, nothing in Russian
  • Posty: 165
  • Punkty: 22
To znaczy wiesz dzięki Qwercik, ale ten metalowy raczej odpada (zamrożone środki na koncie) napewno jak metala będe kupował, to wzorować będe się tymi linkami

A jeśli znalazł byś taki CM.22 ? tańszy za mniej niż 100 zł lub 100 zł ?
"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!

Odp: [KUPIĘ] AK-47 CM.22 Cyma, w przyzwoitej cenie... 06/03/2011 22:15 #4

  • qwercik
  • Offline
  • Moderator
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1358
  • Punkty: 23
Taniej raczej na pewno nie znajdziesz. Najtaniej i raczej tylko jest w taniemilitaria. Możesz jeszcze poszukać używek na allegro.
MASZ FAJNE AKCJE Z CoD BLACK OPS? ODEZWIJ SIĘ NA PW PODAJĄC SWÓJ LOGIN STEAM!

MOJE FILMY Z BLACK OPSA! ŻYCZĘ MIŁEGO SEANSU!


Odp: [KUPIĘ] AK-47 CM.22 Cyma, w przyzwoitej cenie... 07/03/2011 14:37 #5

  • klepson
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 35
  • Punkty: 2
Tak jak qwecik napisał omijaj ten sklep z daleka, co do CM.22 jeżeli nie szkoda wydać ci pieniędzy na zabawke która po 1-2 miesiącach poleci do kosza to można tą "replike" jak najbardziej polecić. Na start CM.28 lub inny chinol z niższej półki. Więc najrozsądniej wyjdzie dla ciebie zatrzymać kase poczytać o różnych replikach na wmasg.pl jaki i na bierząco przeglądać dział sprzedaży gdzie często można dostać niemalże nową lub nową replike na cenę o 10-20% mniejszą niż w sklepie.

A co do CM.22 to popierwsze zero możliwości tunnigu(na dobrą sprawę z CM.28 też nie poszalejesz), ba nawet z głupimi kulkami będziesz miał problem bo wiele tego typu replik używa dziwacznych kulek nie dostępnych w sklepach.

btw. taniemilitaria mają jeszcze 2-3 stronki tylko ze zmieniona nazwą więc lepiej uważaj, już nie wspomnę że parametry podawane tam mocno mijają się z prawdą.

Odp: [KUPIĘ] AK-47 CM.22 Cyma, w przyzwoitej cenie... 07/03/2011 17:35 #6

  • BisHoP
  • Offline
  • Sierżant
  • and remember, nothing in Russian
  • Posty: 165
  • Punkty: 22
Thx.. to znaczy wiesz, ja tam miałem już z 4 karabiny ASG głównie AK-47, i AK-74 metalowe, i ja też metalowy kupuje, tylko tutaj poszukuje dlatego że kumpel chciał, a on dużo kasy nie ma, jednocześnie szukam dla siebie ten link do Taiwana AK-47 tactical, to ja napewno kupie, poczytałem i fajna broń. ja tam tez CM.22 nie chce to dla kumpla, ja tam wole

www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg..._a_tactical-792.html

to xD i ten karabin dzięki Qwercikowi, niebawem kupie
"Stasiu pamiętaj, jak będzie gonić cię policja, walnij takiego w łeb deską serfingową i krzycz wysoka fala"

FAIL!!! BisHoP is Zoombie!

"Macie się okopać, nie ważne gdzie, mozecie się nawet Okopać na środku Oceanu, ale musicie to zrobić"
Herman Gering


Jeśli pomogłem, naciśnij DZIĘKUJE!
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.27 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Deagle 23
Martum 16
DeTon 16
qwercik 16
Grrrr 15