Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wieża + PC

Wieża + PC 09/03/2011 22:52 #1

  • Ghost13
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 19
Witam nie wiem czy to właściwy dział na forum ale myśle ze tak . Ok przechodze do sedna sprawy mam wieże której wogule nie używam ale że chodzi to kupiłem sobie kabel i podłączyłem ja do PC kabel standardowy wtyczki czincz po jednej a po drugiej mini jack . Noi kiedy podłączyłem wszystko ok przez 3 tygodnie teraz jak nie słucham muzyki wogule jak nic się nie dzieje [chodzi o dzwiek] to głośniki strasznie buczą nie wiem dlaczego nawet jak wkładam mini jack do wejścia to jest okropny zgrzyt ale jak wyłącze wieże i wtedy to nic nie ma . Prosze o porady bo bie umię się tego pozbyć . A teraz po 5miech jak nawet podłącze zwykłe gosniki to buczy ;[

Odp: Wieża + PC 09/03/2011 22:56 #2

  • Modzian
  • Offline
  • Sierżant
  • Majster
  • Posty: 165
  • Punkty: 9
Powiadasz, że głośniki buczą, jak są włączone a nie leci muzyka, dobrze Cie zrozumiałem?
Pomogłem? Wciśnij "Dziękuje" !


Pisz sensowne posty, nie stawiaj rażących byków, wyrażaj sie składnie i pełnym zdaniem!

Weź udział w konkursie STEELSERIES z okazji 10 lecia tej firmy. Masz szanse wygrać dedykowaną klawiature/myszke/słuchawki oraz okulary!steelseries.com/10?code=qhnnQMkm

Odp: Wieża + PC Wczoraj 15:11 #3

  • Ghost13
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 19
tak

Odp: Wieża + PC Wczoraj 15:15 #4

  • Modzian
  • Offline
  • Sierżant
  • Majster
  • Posty: 165
  • Punkty: 9
Jest to silne buczenie czy tylko delikatnie czujesz, że membrany wibrują z niską częstotliwością?
Możliwość jest taka, że inne kable przebijają Ci sygnał, lub kabel który masz jest do bani.
Spróbuj także przełożyć jacka do innego wyjścia.
Pomogłem? Wciśnij "Dziękuje" !


Pisz sensowne posty, nie stawiaj rażących byków, wyrażaj sie składnie i pełnym zdaniem!

Weź udział w konkursie STEELSERIES z okazji 10 lecia tej firmy. Masz szanse wygrać dedykowaną klawiature/myszke/słuchawki oraz okulary!steelseries.com/10?code=qhnnQMkm

Odp: Wieża + PC Wczoraj 16:09 #5

  • Ghost13
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 19
Hmm.. stykanie kabli jest możliwe a jesli chodzi o inne wejście mini jack to jest identyczna sprawa .

Buczy cicho ;d

Odp: Wieża + PC Wczoraj 16:59 #6

  • Modzian
  • Offline
  • Sierżant
  • Majster
  • Posty: 165
  • Punkty: 9
Masz przebicia i tyle.
Moge Ci zarpoponować albo zrobić monitor wokół kabla albo zmienić kabel na lepszy
Pomogłem? Wciśnij "Dziękuje" !


Pisz sensowne posty, nie stawiaj rażących byków, wyrażaj sie składnie i pełnym zdaniem!

Weź udział w konkursie STEELSERIES z okazji 10 lecia tej firmy. Masz szanse wygrać dedykowaną klawiature/myszke/słuchawki oraz okulary!steelseries.com/10?code=qhnnQMkm
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Deagle 23
Martum 16
DeTon 16
qwercik 16
Grrrr 15