Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Co powinienem wiedzieć o PS3

Co powinienem wiedzieć o PS3 08/02/2011 22:23 #1

  • pawlos
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 45
  • Punkty: 31
Tak jak w temacie, powiedzcie mi coś o PS3, jakie kable podłącza się do telewizora, jakie Call Of Duty kupić sobie, praktyczne porady dla nowego użytkownika(przyszłego) PS3.
Serdecznie pozdrawiam

Odp: Co powinienem wiedzieć o PS3 10/02/2011 15:29 #2

  • Pablo-IS
  • Offline
  • Sierżant
  • Chcę Ci pomóc :)
  • Posty: 188
  • Punkty: 6
Kabel HDMI do obrazu, jak masz kino domowe to podepnij kablem audio pod kino chyba że nie masz to nie podpinaj. Co jeszcze co do gry weź Black Opsa najświeższy i nawet fajniejszy. Zakup hedset do grania bardzo to polepsza grę bo można pogadać itp. jak nie masz kasy na orginalny Sony to kup np. Nokię np. BH-105 ja mam i jestem bardzo zadowolony i słychać mnie bardzo dobrze. Jak coś więcej to pisz na priv.
Pozdrawiam
Platynka z MW2 WYSZUKIWARKA = SPAM KILLER
UŻYWAM WYSZUKIWARKI, NIE CHCĘ BYĆ DZIECKIEM NEO!

Odp: Co powinienem wiedzieć o PS3 10/02/2011 23:01 #3

  • Modzian
  • Offline
  • Kapral
  • Majster
  • Posty: 141
  • Punkty: 5
pawlos napisał:
Tak jak w temacie, powiedzcie mi coś o PS3, jakie kable podłącza się do telewizora, jakie Call Of Duty kupić sobie, praktyczne porady dla nowego użytkownika(przyszłego) PS3.
Serdecznie pozdrawiam

Świeże mięso w konsolkach co?
To napiszę tu w paru punktach na co musisz sie przygotować
#1. Telewizor ze wsparciem roździelczości HD - bez tego nawet kijem ps3 nie tykaj.
#2. Jeśli warunek powyższy spełniony - kabel HDMI - najlepiej porządny, aby doskonale przenosił sygnał.
#3. Nigdy nie grałeś na konsolach? Cholera, chłopie. Zginiesz. Przyzwyczajenie do pada na ps3 zajmie Ci naprawde długo, zanim ogarniesz instynktowne naparzanie joypada to minie troche czasu a i wulgaryzmów też niemało naliczysz.
#4. Przyzwyczaj sie do wyższych kosztów gier
#5. Ps3 jest świetnie co do spraw technicznych, ale w FPS'ach żeby naprawde wymiatać musisz grać naprawde długo, nie oczekuj, że po 2 tygodniach będziesz grać conajmniej przeciętnie.
#6. Kupuj BO - toćto oczywiste Waćpanie
#7. Headset to zbędny gadżet, no chyba, że pół osiedla ma ps3 i wiesz, ogarniasz no.
#8. Ucieszy Cie też fakt, że możesz sobie oglądać filmy na BD w jakośći FULLHD
#9. Kupuj konsole SLIM, nie bierz sie za dużą czarnulke, niech Cie nie zmylą komentarze 'lepiej chłodzona czy coś' bo to kolesie którym żal, że mają dużą wersje, dowartościowywują sie, żeby nie czuli sie gorsi - to samo było z ps2. Każdy polecał ps2 dużą, mimo że wolniej chodziła.
Duża ps3 chodzi wolniej, dłuższe loadingi ma - zastanów sie czy chcesz widzieć pasek ładowania przez 5 sekund, czy robić obiad w trakcie loadingu.
Myślę, że to styka
Pomogłem? Wciśnij "Dziękuje" !


Pisz sensowne posty, nie stawiaj rażących byków, wyrażaj sie składnie i pełnym zdaniem!

Odp: Co powinienem wiedzieć o PS3 11/02/2011 09:26 #4

  • pawlos
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 45
  • Punkty: 31
Co do telewizora mam 32 calowy LG, HD ready, w zestawie mam jakiś kabel HDMI, w konsole nigdy nie grałem, bo żaden kumpel nie ma także rozumiesz kolego jak jest

Odp: Co powinienem wiedzieć o PS3 17/02/2011 20:52 #5

  • Pablo-IS
  • Offline
  • Sierżant
  • Chcę Ci pomóc :)
  • Posty: 188
  • Punkty: 6
Modzian napisał:
pawlos napisał:
Tak jak w temacie, powiedzcie mi coś o PS3, jakie kable podłącza się do telewizora, jakie Call Of Duty kupić sobie, praktyczne porady dla nowego użytkownika(przyszłego) PS3.
Serdecznie pozdrawiam

Świeże mięso w konsolkach co?
To napiszę tu w paru punktach na co musisz sie przygotować
#1. Telewizor ze wsparciem roździelczości HD - bez tego nawet kijem ps3 nie tykaj.
#2. Jeśli warunek powyższy spełniony - kabel HDMI - najlepiej porządny, aby doskonale przenosił sygnał.
#3. Nigdy nie grałeś na konsolach? Cholera, chłopie. Zginiesz. Przyzwyczajenie do pada na ps3 zajmie Ci naprawde długo, zanim ogarniesz instynktowne naparzanie joypada to minie troche czasu a i wulgaryzmów też niemało naliczysz.
#4. Przyzwyczaj sie do wyższych kosztów gier
#5. Ps3 jest świetnie co do spraw technicznych, ale w FPS'ach żeby naprawde wymiatać musisz grać naprawde długo, nie oczekuj, że po 2 tygodniach będziesz grać conajmniej przeciętnie.
#6. Kupuj BO - toćto oczywiste Waćpanie
#7. Headset to zbędny gadżet, no chyba, że pół osiedla ma ps3 i wiesz, ogarniasz no.
#8. Ucieszy Cie też fakt, że możesz sobie oglądać filmy na BD w jakośći FULLHD
#9. Kupuj konsole SLIM, nie bierz sie za dużą czarnulke, niech Cie nie zmylą komentarze 'lepiej chłodzona czy coś' bo to kolesie którym żal, że mają dużą wersje, dowartościowywują sie, żeby nie czuli sie gorsi - to samo było z ps2. Każdy polecał ps2 dużą, mimo że wolniej chodziła.
Duża ps3 chodzi wolniej, dłuższe loadingi ma - zastanów sie czy chcesz widzieć pasek ładowania przez 5 sekund, czy robić obiad w trakcie loadingu.
Myślę, że to styka


co do twojej wypowiedzi napisałeś to samo co ja + to co każdy chyba wie min. np. że gry są droższe.
co do punktu 9: mam dużego playa 40GB nie sprawia mi żadnych problemów co tu zazdrościć slimowi tylko tego że w szawce mniej miejsca zajmuje... duży konsola sie nie nagrzewa no chyba że z tyłu nie ma cyrkulacji powietrza u mnie konsloka stoi na plazmą i nic jej się nie dzieje...

HEDSET to podstawa, czy ty w ogóle masz konsole ? grałeś w ogólne na multi z hedsetem ?
bez hedseta to nie ma całej zabawy, ja gram ze znajomymi to rozmawiamy ale przydaje się to w grze np.
"Pablo uważaj na czwartej w krzakach leży snajper" - to po to jest hedset

po co pisałeś że można w blue rayu oglądać filmy, chyba kolega pawlos wie co kupuje.

pozdrawiam
Platynka z MW2 WYSZUKIWARKA = SPAM KILLER
UŻYWAM WYSZUKIWARKI, NIE CHCĘ BYĆ DZIECKIEM NEO!
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 1.31 sekundy