Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Call of Duty w II WŚ

Call of Duty w II WŚ Wczoraj 20:31 #1

  • The51Master
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 304
  • Punkty: 30
Siemankoo ;D Wiem ze to troche nie jest o Black Ops ale nie wiem gdzie indziej mozna by taki temat umiescic... Ten dzial odwiedza chyba najwiecej forumowiczow wiec dlatego postanowilem zalozyc ten temat tutaj...

Otoz jak myslicie... co by bylo gdyby seria Call Of Duty powrocila w realia II Wojny Swiatowej???

Nowe misje.. Lepsza grafika i dzwiek... Mysle ze bylo by to cos niezlego np. Ladowanie w Normandii.. Wyobrazcie to sobie z jeszcze lepsza grafika niz mw2 albo Black Ops. Wszedzie wybuchy .. ODrywajace sie konczyny (=D)... OO tak... To bylo by coos;D Jak myslicie? Warto bylo by powrocic do II wojny Swiatowej w "nowym" stylu???

//jak nie wiesz, to zapytaj, wystarczy się rozejrzeć - temat przeniesiony - qwercik
Ostatnio zmieniany: Dzisiaj 15:55 przez qwercik.

Odp: Call of Duty w II WŚ Wczoraj 20:39 #2

  • Kamper
  • Online
  • Specjalista
  • Posty: 72
  • Punkty: 34
Ale po co to wszystko?
Teraz już byłoby to nudne robienie gier o tematyce II WŚ.
Zobacz, że teraz wszystkie FPS'y są "współczesne" i nikt już nie chce wracać do tamtych czasów.
Było minęło.

A to wszystko co napisałeś o tych odrywanych kończynach, lepszą grafiką i w ogóle można zastosować w nowszych grach. To by dopiero było nie uważasz?


cheaters, campers, tubers...all must die!

Odp: Call of Duty w II WŚ Wczoraj 20:41 #3

  • Matiseq
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 152
  • Punkty: 29
IMO II WŚ to jedno wielkie G. Żadnej nowoczesności, wszędzie tylko naparzanki bez taktyki, żadnych operacji specjalnych, tłumików. Nie dla mnie.

Odp: Call of Duty w II WŚ Wczoraj 20:42 #4

  • Tango
  • Online
  • Pułkownik
  • Ghostolog
  • Posty: 761
  • Punkty: 89
W życiu.
Teraz CoD to tylko seria MW, a wszelkie próby "cofania się" w czasie skończą się podobnie jak klęska BO. Temat II WŚ odszedł do lamusa i moim skromnym zdaniem może już nigdy nie wracać .

Odp: Call of Duty w II WŚ Wczoraj 20:44 #5

  • The51Master
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 304
  • Punkty: 30
Nom niby taaak... Ale z checia zobaczyl bym znowu II wojne swiatowa. Teraz wszyscy ida sobie na wspolczesne czasy a II wojna wcale nie jest zla. Tak naprawde to jest o wiele lepsza dla mnie. PO co mi ta nowoczesnosc. W realiach II wojny naprawde czuje ten klimat. Dlatego caly czas naparzam w CoDa 2;D

Odp: Call of Duty w II WŚ Wczoraj 20:52 #6

  • Sgt. Roach
  • Online
  • Sierżant
  • MW2 4-ever
  • Posty: 190
  • Punkty: 53
Gry o II WŚ (i CoD i BF) są starę, więc mają brzydką grafę, stary silnik i mało rozbudowane multi. Fajnie byłoby więc zrobić jakiegoś CoDa o II WŚ. Musi mieć obowiązkowo gore i być brutalny (coś jak WaW, ale z polepszeniami itp.).



Ostatnio zmieniany: Wczoraj 20:54 przez Sgt. Roach.

Odp: Call of Duty w II WŚ Wczoraj 20:55 #7

  • The51Master
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Posty: 304
  • Punkty: 30
Roach dobrze to opisal. Ludzie teraz nie chca II wojny bo pamietaja je jako stare i szare gry. Gdyby tak zrobic ludzia II wojne swiatowa w dzisiejszej technologii to łohohoo...

-Dynamika
-Intensywne przezycia
-Rozroznicowane bronie
-Piekna grafa
-Mocny dzwiek

Luudzie... ja chce to zobaczyc i zaloze sie ze to by bylo o wiele lepsze niz nawet wspolczesne czasy.

Odp: Call of Duty w II WŚ Wczoraj 20:56 #8

  • Gandi
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Bez PituPitu...
  • Posty: 312
  • Punkty: 96
Uwielbiam "realia" II Wojny Światowej i na tą chwilę jestem gotów zamienić wszystkie jakie mam gry za Call of Duty 2 z nowym silnikiem graficznym (wszystko to samo, ale grafika jak przystała na nasze czasy).

Powrót do II wojny byłby moim zdaniem trafieniem w samo sedno. Wojny nowoczesne już się robią nudne jak dla mnie :/.








"I am the shadow and the smoke in your eyes
I am the ghost that hides in the night..."
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 20:57 przez Gandi.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.29 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »