Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Treyarch vs. Infinity Ward, które studio lepsze ?

Treyarch vs. Infinity Ward, które studio lepsze ? Wczoraj 20:48 #1

  • BisHoP
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 19
  • Punkty: 4
Które Studio waszym zdaniem robi lepsze Call of Duty ? Treyarch czy Infinity Ward.?

Warto przypomnieć które Studio co zrobiło:

Treyarch:
1.Call of Duty 3 (gra prestiżowa przeznaczona tylko na konsole)
2.Call of Duty - World at War
3.Call of Duty - Black Ops

Infinity Ward:
1.Call of Duty 1
2.Call of Duty 2
3.Call of Duty 4 Modern Warfare 1
4.Call of Duty Modern Warfare 2
Zrobi:
5.Call of Duty Modern Warfare 3 (Najprawdopodobniej taka nazwa będzie)

Ale nie chodzi mi tu o Liczby tylko o same gry jak je oceniacie, jak wam się w nie grało, i które Studio lepiej się spisuje w robieniu tej naprawde niesamowitej serii gier wojennych?

Maim zdaniem jest to IW. Szczególnie użekło mnie w tym studiu to że zrobili CoD MW2, jak zrobili poczułem ze to najlepsza gra jaką można było stworzyć, sądze jednak ze MW3 pobije MW2, ale nie przejme się bo zrobi to to samo Studio Infinity Ward.

A wy jak myślicie, które Studio jest lepsze ?

Odp: Treyarch vs. Infinity Ward, które studio lepsze ? Wczoraj 20:58 #2

  • Cornek
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 16
  • Punkty: 2
W Black opsie podobał mi się strasznie singiel, jeśli chodzi o multi gram normalnie ale trochę denerwują rzeczy typu strzelasz pro100 w kolesia a tu nawet 1 kulki nie zaliczy heh... Czekamy na Modtoolsa może to coś zmieni. No ale nie o tym jest temat jeśli miałbym wybierać będzie to oczywiście Infinity Ward, najlepsza (według mnie) część Call of Duty to 4. Nic się nie płaciło i tak powinno być, a nie gry teraz robią dla kasy. Pozdrawiam.

Odp: Treyarch vs. Infinity Ward, które studio lepsze ? Wczoraj 21:45 #3

  • Michalexis
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 23
  • Punkty: 21
Stare IW bo teraz zrobili jakas łapankę

Co do gier to bzdury gadasz MW2 było pełne błędów robione dla kasy bez niczego co potrzebne CoD skończył się na 4 no albo 5 nie wiem bo grałem tylko w bete
A kolega wyżej co do singla w BO ... dla mnei to to była katastrofa z niesmakiem skończyłem i to dość szybko (od czasu jak zaczęła gra wgl działać czyli jakiś miesiąc) dobrze pokazane jest to w grze Duty Calls. same filmiki wszystko z góry wiadomo zero twojej inicjatywy pełno wrogów i nierealne sytuacje jak np jesteś zmuszony do wystawienie się oberwanai 5 kulek i o dziwo żyjesz i mozesz robić sieke. Aha i wrogowie jak zwykle nigdy się nie kończą

Odp: Treyarch vs. Infinity Ward, które studio lepsze ? Wczoraj 22:08 #4

  • klepson
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 24
Oczywiście stare Infinity Ward za CoD i CoD 2 bo były poprostu dobre, MW uratował jedynie promod. Jeżeli Treyarch szybko wyda modtoolsa to coś z tego BO jeszcze będzie inaczej skończy jak MW2.

Odp: Treyarch vs. Infinity Ward, które studio lepsze ? Wczoraj 22:45 #5

  • BisHoP
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 19
  • Punkty: 4
Michalexis napisał:


Co do gier to bzdury gadasz MW2 było pełne błędów robione dla kasy bez niczego co potrzebne CoD skończył się na 4 no albo 5 nie wiem bo grałem tylko w bete
A kolega wyżej co do singla w BO ... dla mnei to to była katastrofa z niesmakiem skończyłem i to dość szybko (od czasu jak zaczęła gra wgl działać czyli jakiś miesiąc) dobrze pokazane jest to w grze Duty Calls. same filmiki wszystko z góry wiadomo zero twojej inicjatywy pełno wrogów i nierealne sytuacje jak np jesteś zmuszony do wystawienie się oberwanai 5 kulek i o dziwo żyjesz i mozesz robić sieke. Aha i wrogowie jak zwykle nigdy się nie kończą


Słuchaj ja uważam inaczej, MW2 to dobra gra "dla mnie" napisałem. A pozatym jak nie zauważyłeś wszędzie roi się od wrogów w CoD nie ważna która część oraz pograj sobie w CoD2 na najłatwiejszym poziomie a zobaczysz co to niereazlizm ^^

Odp: Treyarch vs. Infinity Ward, które studio lepsze ? Wczoraj 23:00 #6

  • Martum
  • Offline
  • Pułkownik
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 946
  • Punkty: 31
Trzeba zrozumieć ,że to nie symulator. Chcesz realizmu ?

ArmA 2 czeka. Niech któryś z żołnierzy zlokalizuje wrogiego snajpera i bedziesz myślał gdzie sie ukryć bo inaczej , usłyszysz strzał i za sekundę oberwiesz. A jak przyleci helikopter to juz będziesz w lesie w bezruchu leżał mając nadzieje ze cie nie zauważy. Tam to jest realizm.
Tam sie go czuje. Normanie boisz sie wroga

Nie ma co sie czepiać Cod'a. On nie ma być realny. On ma bawić. Ma być szybka , przyjemna akcja. I cod taki jest. Porównywanie go do symulatora jest bez sensu. To nie jest jego rola



żeby nie odchodzić od tematu.


To co mi zaserwowało IW w MW1 to ja tego nie opisze. Żadna gra tak na mnie nie zadziałała.
Zwyczajnie zżyłem sie z bohaterami tej gry. IW i kampania MW1 miażdży resztę razem wziętą według mnie. Do tej pory nienawidzę widoku ostatniej akcji gdzie giną nasi towarzysze. W zasadzie to IW mocno mnie wkurzyło takim zakończeniem

C2Q /\ GTX 460 /\ 4 GB
Ostatnio zmieniany: Dzisiaj 11:49 przez Martum.

Odp: Treyarch vs. Infinity Ward, które studio lepsze ? Dzisiaj 14:45 #7

  • BisHoP
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 19
  • Punkty: 4
No niestety IW ma tą przykrą tradycje, by zabijać na końcu gry najlepszych bohaterów, ;/
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.26 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »