Newsy
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: COD: BO - serwery się nie wyświetlają - problem

COD: BO - serwery się nie wyświetlają - problem 01/17/2011 14:39 #1

  • KERMIz
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 8
  • Punkty: 1
Witam,


Mam taki sam problem jak wielu innych graczy - nie wyświetla mi się lista serverów ( problem opisany chociazby pod linkiem:
forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=109633&st=0 )

Czy ktoś w końcu znalazł rozwiązanie tego problemu? Ja jak i wielu innych graczy ma problem w postaci niewyświetlania się listy serwerów. Nie pomaga wyłączanie firewalla, antywirusa ani grzebanie w filtrach. Co lepsze w moim przypadku mam zainstalowanego COD:BO na 3 kompach: 2 PC (system win7 i xp) oraz laptop (system win7) i o dziwo początkowo serwery nie wyświetlały mi się tylko na kompie z systemem xp, a na pozostałych dwóch pc i lapotp z win7 dzialaly normalnie. Dzisiaj coś się stalo i serwery przestaly sie wyswietlac na pececie z win7, tak wiec zostal mi tylko laptop, nie wiem co zrobie jak i tutaj przestana mi dzialac. Najdziwniejsze jest to, ze na pececie tam gdzie wczesniej działały nie zmianiałem nic w ustawieniach a mimo to przestały się wyświetlać. Jedyne co zrobiłem to zagrałem na lapku (wczesniej gralem od wielu tygodni tylko na pc) i od tego czasu na pc (jak przestalem grac na lapku) serwerow nie znajduje.

proszę o pomoc


- screen z gry - pokazuje, że serwery są, ale ich nie pokazuje i nie chodzi tutaj o filtry

Odp: COD: BO - serwery się nie wyświetlają - problem 01/18/2011 23:12 #2

Masz oryginalną gre chociaż ,albo mogli coś ci zrobić za granie na kilku kompach ale się na tym nie znam , bo mam xboxa

Odp: COD: BO - serwery się nie wyświetlają - problem 01/18/2011 23:32 #3

  • Kin333
  • Offline
  • Sierżant
  • Po prostu Kin.
  • Posty: 167
  • Punkty: 12
SirVortex napisał:
Masz oryginalną gre chociaż ,albo mogli coś ci zrobić za granie na kilku kompach ale się na tym nie znam , bo mam xboxa


Nie ma takiej mozliwosci. Po to jest konto steam, aby moc grac na swoim koncie w roznych miejscach...
Wg. mnie problem tkwi w configu, ale co wiecej to nie wiem.
Jupikajej madafaka <3

Odp: COD: BO - serwery się nie wyświetlają - problem 01/19/2011 06:55 #4

  • Markutez
  • Online
  • Porucznik
  • Mowa jest srebrem, a milczenie owiec...
  • Posty: 380
  • Punkty: 5
Może spróbuj skopiować plik cfg_mp z laptopa na "blaszaka". Nie martw się ustawieniami graficznymi bo gra i tak poprosi o ponowną konfigurację. Statystyki też ci się nie zmienią, bo są one zapamiętywane przez Steam.


(Phenom II Quad-Core 945 + Noctua NH-D14; Gigabyte GA-MA790XT-UD4P; Sapphire Radeon HD 5870 1GB; Patriot DDR3 8GB 1333MHz; SB X-Fi Xtreme Gamer; Windows 7 64-bit)

Odp: COD: BO - serwery się nie wyświetlają - problem 01/19/2011 18:03 #5

  • KERMIz
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 8
  • Punkty: 1
Skopiowałem oba pliki config.cfg oraz config_mp.cfg z lapka
(na ktorym servery znajduje) na peceta na którym serverów nie znajduje. Niestety nic nie pomogło, serverów nadal brak.

Najdziwniejsze jest to, że internet na laptopie mam udostępniony poprzez polaczenie lokalne z peceta na ktorym nie działa wlasnie znajdowanie serwerow w COD:BO. Dziwniejsze jest jeszcze to, że wczesniej na pececie z windowsem 7 servery znajdowało bez problemu, a przestalo od momentu w ktorym zagralem na lapku. Czyli jaky polaczenie z kontem steam z laptopa wyeliminowalo mozliwosc znajdowania serverow na koncie steam z peceta.

Nie wiem jak moza to naprawic :/, moze powinienem zarządać zwrotu pieniędzy od Acti (oczywiscie nierealne )

Odp: COD: BO - serwery się nie wyświetlają - problem 01/20/2011 07:22 #6

  • Markutez
  • Online
  • Porucznik
  • Mowa jest srebrem, a milczenie owiec...
  • Posty: 380
  • Punkty: 5
Komputery masz połączone LAN'owo kablem sieciowym czy pośredniczy między nimi jakiś router albo switch?
W momencie próby wyszukania serwerów na PC masz włączonego laptopa?
Masz zainstalowanego jakiegoś firewall'a?

A swoją drogą temat powinien znajdować się w dziale "Problemy techniczne".


(Phenom II Quad-Core 945 + Noctua NH-D14; Gigabyte GA-MA790XT-UD4P; Sapphire Radeon HD 5870 1GB; Patriot DDR3 8GB 1333MHz; SB X-Fi Xtreme Gamer; Windows 7 64-bit)
Ostatnio zmieniany: 01/20/2011 07:23 przez Markutez.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.29 sekundy
SEO by Artio
Szukaj

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »