Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Mody i Hostowanie

Mody i Hostowanie Wczoraj 19:00 #1

  • Maksym
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 42
  • Punkty: 1
Siemka mam pytanko czy jeżeli bym zahostował moda to mógł bym dostać bana ? Przy hostowaniu wyłącz się opcje Valve anti-cheat. Proszę o odpowiedz bo chciałem pobawić się z kolegami :)Przykład moda
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 19:01 przez Maksym.

Odp: Mody i Hostowanie Wczoraj 22:00 #2

  • iNotkia M33
  • Offline
  • Specjalista
  • wow.
  • Posty: 57
  • Punkty: 12
Sam hostuje mody w BO z wyłączonym Valve anti-cheat, hostuje od ponad miesiąca i nie mam bana. Nie sądzę, żebyś go dostał, używam narzędzia od itsmods.

Odp: Mody i Hostowanie Wczoraj 23:50 #3

  • Krwotocz
  • Online
  • Kapral
  • Posty: 106
  • Punkty: 25
System banów działa na zasadzie dozwolonych i niedozwolonych ingernecji w grę, jeśli uzywasz modów które nie dają lvl'i ani żadnych cheatów to Treyarch nawet nie zwróci na to uwagi.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maksym

Odp: Mody i Hostowanie Wczoraj 00:00 #4

  • Gandi
  • Online
  • Sierżant
  • Wszystko ma swój początek jak i koniec...
  • Posty: 239
  • Punkty: 78
Prywatne serwery możesz modować ile wlezie bo nie mają nic wspólnego z rozgrywką online i jak wyżej mówili nie wpływają na lvl'e itp.
Nie ma drogi do pokoju. To pokój jest drogą. — Mahatma Gandhi
Słabi nigdy nie potrafią przebaczać. Przebaczenie jest cnotą silnych. — Mahatma Gandhi
Lepiej być pełnym przemocy, jeśli tkwi ona w naszym sercu niż przywdziać szatę jej braku, by ukryć własną niemoc. — Mahatma Gandhi
Byłem jak ślepiec, który odzyskawszy wzrok, obudził się w próżni pełnej luster, odbijających tylko jego własną samotność. - Gustaw Herling-Grudziński

Prawdziwy przyjaciel nie pozwoli Ci cierpieć, od razu wbije Ci nóż w plecy.


Niby wiesz wszystko, a tak naprawdę nie wiesz nic...

Odp: Mody i Hostowanie Wczoraj 00:19 #5

  • Maksym
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 42
  • Punkty: 1
czyli wystarczy że wyłacze vac i zrobie tak jak jest opisane na itsmod.com i bedzie git

Odp: Mody i Hostowanie Wczoraj 00:23 #6

  • Buzzy_pl
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 212
  • Punkty: 20
Dokładnie Jeszcze jedna sprawa z modowanyni lobby. Gdyby było lobby z expem wiadomo ban leci od razu dla osoby hostującej ale co się stanie z ludźmi którzy byli na owym serwerze ?
A morał jest krótki i niektórym znany : Nie wpuszczać dzieciarni na serwa bo sobie g#wno pogramy


Jeśli pomogłem kliknij ''Dziękuje''
|
|
|
V

Odp: Mody i Hostowanie Wczoraj 00:33 #7

  • Maksym
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 42
  • Punkty: 1
Fajnie super wszystko działa tylko kumpel nie może wbić utrata połączenia z hostem ;/ Można coś zrobić żeby wbił czy nie moge być hostem ?
Ostatnio zmieniany: Dzisiaj 09:28 przez Maksym.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.25 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »