Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Lolerska scina

Lolerska scina Wczoraj 20:14 #1

Witam. Od niedawnego czasu mam problem z Black Klops'em. Pod koniec mapy robi mi sie scina ktora nie ma konca wyglada ona tak: jest 1 scena na 5 sekund okolo i dzwiek (jak ktos akurat wzywa jakas serie ofiar np. care package) to slychac tak
Fre-e-e-e-e-e-e-e-e-e-e-e-ndly Ca-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-re Pa-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-cage incoming-g-g-g-g-g-g. Pomaga tylko reset kompa (i menedzer zadan tylko ze wtedy jak dolacze do gry do sie tnie od poczatku) ale i tak to niewiele daje bo nadal sie nie da calej mapy pograc tylko gdzies pod koniec sie robi ta scina. Ustawilem sobie Ekstra tekstury i jezeli dobrze pamietam to na automatycznych tak nie mialem (przynajmniej dalo sie kilka mapek pograc, czasem wogole wylaczalem gre jak mi sie znudzilo, bez sciny). Nie jestem pewnien ze to od tego bo tez nie odrazu po ustawieniu Ekstra tekstur mi sie tak robilo. Prosze o pomoc, moze ktos tez tak ma? Moze ktos mial i juz rozwiazal ten problem?
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 20:26 przez 11.09.2010.

Odp: Lolerska scina Wczoraj 20:59 #2

  • Grzen1o
  • Offline
  • Pułkownik
  • Posty: 983
  • Punkty: 6
moze sie gtrafa przegrzewac, czemu poprostu nie obnizysz ustawien na najnizsze i nie zobaczysz czy dalej jest scina, wylacz/wlacz opcieplenie szadera, napsiales ze dostales zacinke i placz, a nic nieprobowales zrobic zanim napisales, podzialaj troche, rozkrec kompa zobacz czy bardzo sie grzeje proc, grafa, pomysl troche, z kad my ammy wiedziec dlaczego nagle dostales zacinki

ps. najlepiej przy takich problemach opisac zawartosc obudowy
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 20:59 przez Grzen1o.

Odp: Lolerska scina Wczoraj 21:03 #3

  • Gandi
  • Online
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Wszystko ma swój początek jak i koniec...
  • Posty: 260
  • Punkty: 84
Wątpię aby problem z dźwiękiem tkwił w grafie/teksturach.

Szczerze to ja miałem podobny problem, lecz on się nie pojawiał tak często. Również mi koleś tak przeciągał słowa, lecz ja się pobawiłem opcjach dźwięki na PC i jakoś zniknęło.
Nie ma drogi do pokoju. To pokój jest drogą. — Mahatma Gandhi
Słabi nigdy nie potrafią przebaczać. Przebaczenie jest cnotą silnych. — Mahatma Gandhi
Lepiej być pełnym przemocy, jeśli tkwi ona w naszym sercu niż przywdziać szatę jej braku, by ukryć własną niemoc. — Mahatma Gandhi
Byłem jak ślepiec, który odzyskawszy wzrok, obudził się w próżni pełnej luster, odbijających tylko jego własną samotność. - Gustaw Herling-Grudziński

Prawdziwy przyjaciel nie pozwoli Ci cierpieć, od razu wbije Ci nóż w plecy.


Niby wiesz wszystko, a tak naprawdę nie wiesz nic...

Odp: Lolerska scina Wczoraj 00:11 #4

  • Kin333
  • Online
  • Sierżant
  • Po prostu Kin.
  • Posty: 196
  • Punkty: 15
@Gandi

Mowi on o scince, w ktorej nastepuje problem z dzwiekiem. Wiec bardzo mozliwe jest to przegrzewanie sie karty graficznej.

Autor niech poda cala specyfikacje, no i najlepiej temperatury, wtedy ktos cos moze powiedziec wiecej.
Jupikajej madafaka <3

Odp: Lolerska scina Dzisiaj 16:07 #5

Problem nie dotyczy tylko dzwieku... Przeczytajcie dokladniej pierwszego posta. Procesor mam AMD Athlon 2.61 GHz Dual Core 2GB, karte grafy GeForce 8800 GTS. Watpie zeby to bylo od przegrzania bo mam odkrecona czesc obodowy od kompa i wiatrakiem chlodze ( gdybym tak nie robil to by mi sie komp wylaczal xD).

Odp: Lolerska scina Dzisiaj 16:26 #6

  • Gandi
  • Online
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Wszystko ma swój początek jak i koniec...
  • Posty: 260
  • Punkty: 84
Chłodzenie wiatrakiem nie jest najlepszym sposobem właśnie "chłodzenia", a to, że masz odkręconą część obudowy to tylko pogarsza sprawę ponieważ cały kurz spływa/spada do środka PC.

@Kin33

Może i masz rację, nie będę się kłócił.

Jak napisał Kin33, sprawdź temperatury procesora i karty graficznej.
Nie ma drogi do pokoju. To pokój jest drogą. — Mahatma Gandhi
Słabi nigdy nie potrafią przebaczać. Przebaczenie jest cnotą silnych. — Mahatma Gandhi
Lepiej być pełnym przemocy, jeśli tkwi ona w naszym sercu niż przywdziać szatę jej braku, by ukryć własną niemoc. — Mahatma Gandhi
Byłem jak ślepiec, który odzyskawszy wzrok, obudził się w próżni pełnej luster, odbijających tylko jego własną samotność. - Gustaw Herling-Grudziński

Prawdziwy przyjaciel nie pozwoli Ci cierpieć, od razu wbije Ci nóż w plecy.


Niby wiesz wszystko, a tak naprawdę nie wiesz nic...
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.21 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »