Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: paNic

paNic Wczoraj 08:20 #1

  • Dar3k
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 1
- pseudonim gracza [nick] paNic'!
- wiek gracza - 14
- staż gry- od coda 4 , black ops od premiery
- dostępność gracza- Kiedy tylko potrzeba :d
- skąd gracz pochodzi- Krosno, Podkarpackie
- prędkość łącza internetowego- 1mb
- informacje umożliwiające kontakt z graczem: gg 12385865
- parę słów o sobie- skill. hmm... sami zobaczycie Znam się coś na stronach więc mogę pomóc jeśli zajdzie taka potrzeba ;P

Odp: paNic Wczoraj 23:02 #2

  • pan!c
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 10
  • Punkty: 1
Nie wiem skad wziales pomysl na ten nick , ale nasuwa mi sie tylko 1 możliwość. Wiec jak mozesz zmien nick. Nie chce zeby mylono mnie z 14 latkiem. PS: Nick pan!c mam jeszcze z coda 4 wiec nie sadze abys mial go dłużej pzdr.

Odp: paNic Wczoraj 00:08 #3

  • Gandi
  • Online
  • Sierżant
  • Wszystko ma swój początek jak i koniec...
  • Posty: 239
  • Punkty: 78
Nic związanego z tematem teraz napisze (OFFTOP - Sry za to)

pan!c napisał:
Nie wiem skad wziales pomysl na ten nick , ale nasuwa mi sie tylko 1 możliwość. Wiec jak mozesz zmien nick. Nie chce zeby mylono mnie z 14 latkiem. PS: Nick pan!c mam jeszcze z coda 4 wiec nie sadze abys mial go dłużej pzdr.


Każdy ma prawo mieć nick taki jaki się zechce, nie ma znaczenia kto ma go dłużej lub kto go pierwszy wymyślił. Uwierz mi, że nie tylko Ty jedyny masz nick "panic". Ja co kilka meczy widzę mój "Gandi" (mam go od początku istnienia Steam na moim PC czyli jakieś 2-3 lata? Coś koło tego) i nawet jakiś koleś z forum również ma "Gandi" jako nick, wiem który to ale nawet nie proszę o zmianę bo niech ma jaki chce.

Nie chcesz aby mylono Cię z jakimś 14-latkiem - jest to w pewnym sensie nie zamierzona (zamierzona?) obraza co jest nie na miejscu.
Nie ma drogi do pokoju. To pokój jest drogą. — Mahatma Gandhi
Słabi nigdy nie potrafią przebaczać. Przebaczenie jest cnotą silnych. — Mahatma Gandhi
Lepiej być pełnym przemocy, jeśli tkwi ona w naszym sercu niż przywdziać szatę jej braku, by ukryć własną niemoc. — Mahatma Gandhi
Byłem jak ślepiec, który odzyskawszy wzrok, obudził się w próżni pełnej luster, odbijających tylko jego własną samotność. - Gustaw Herling-Grudziński

Prawdziwy przyjaciel nie pozwoli Ci cierpieć, od razu wbije Ci nóż w plecy.


Niby wiesz wszystko, a tak naprawdę nie wiesz nic...
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 00:08 przez Gandi.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.54 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »