Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zacinająca się myszka.

Zacinająca się myszka. 1 dzień, 15 godzin temu #1

  • Joke
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 21
Siemano!
Dzisiaj odpaliłem sobie MW3 i zacząłem grać. Okazało się, że moja myszka dostała ataku epilepsji, ponieważ gdy chcę nacelować na kolesia i podązać za nim, myszka robi sobie piruety. Czasami jest to mały obrót o 30 stopni, a czasami o 180, co mnie strasznie irytuje. Takie coś zdażyło się kiedyś bardzo dawno temu i pomógł mi format komputera. Mój ostatni format był robiony tydzień temu a jeszcze wczoraj tego problemu nie było. Wiem że były takie problemy opisywane na tym forum i odpowiedzi były typu : wyłącz asyste kolorów, wyłącz nagrywanie kina itp itd. U mnie to nie pomaga. Chciałbym napisać, że ten sam problem występuje w grze Black Ops, innych gier nie mam bo jak już mówiłem, niedawno miałem foramta i nie wiem jak z innymi grami. Gdy chodzę po internecie, szukam czegoś czy klikam, problem nie występuje.

Re: Zacinająca się myszka. 1 dzień, 12 godzin temu #2

Skasuj confingi obu gier, poszperaj w ustawieniach myszy w panelu sterowania, a jeśli możesz podłącz inną mysz i zobacz czy występuje ten problem.
Podaj pełną nazwę myszy i jaki masz system.


CPU-I5 2500K
RAM-8GB
MOBO-AsRock P67 PRO 3 B3
GPU-GeForce GTX 560 Tii
PSU-OCZ ModXStream Pro 600W

Re: Zacinająca się myszka. 1 dzień, 11 godzin temu #3

  • Joke
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 21
A4Tech Oscar x747 brown fire. Co do systemu to win 7-32 bit
Innej myszki nie mam.

Odp: Re: Zacinająca się myszka. 17 godzin, 59 minut temu #4

  • burgler
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 3
też mam taki problem, ale jak strzelam i idę w tym samym momencie to wtedy myszka się blokuje jakby i nie mogę nacelować. to mnie bardzo denerwuje.
PS; siema wszystkim ładne forum, myślę że będziemy się dogadywać gdyż jestem nowy
moja myszka to Glaser 60D

Re: Zacinająca się myszka. 16 godzin, 20 minut temu #5

  • Cod Maniac
  • Offline
  • Kapitan
  • Posty: 602
  • Punkty: 53
Lag mouse to już normalka w mw3. Ta gra jest na tyle zjechana, że to się pojawia czasami totalnie randomowo. Jeśli ktoś ma włączony Origin podczas gry w mw3 to polecam wyłączyć mi pomogło.

Żeby być PRO w Call of Duty potrzebne są 3 rzeczy: skill, fart i myszka Logitech g9. Ja posiadam je wszystkie.
Pomogłem? Naciśnij "dziękuję".

Re: Zacinająca się myszka. 6 godzin, 17 minut temu #6

  • NaZmo
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 36
Ja mam dokładnie to samo i nawet mam na to sposób - nie gram w tą żałosną grę bo to przechodzi ludzkie pojęcie żeby czołowa produkcja miała problemy z głupią myszką Do dzisiaj żałuje pieniedzy ktore wpakowalem w mw3 bo wejde zagram runde albo nawet nie bo ta gra jest tak żałosna że nudzi sie po chwili.
= MW3 Hardcore player =
Ostatnio zmieniany: 6 godzin, 8 minut temu przez NaZmo.

Odp: Re: Zacinająca się myszka. 2 godzin, 50 minut temu #7

  • FOXi
  • Offline
  • Major
  • !Hala Madrid!
  • Posty: 522
  • Punkty: 29
może to zależy też od tego czy masz czystą podkładke (o ile masz) oraz czy laser nie jest zasyfiony.

Ja tam od czasu do czasu biore spirytus lub flaszkę (żubrówka biała najlepsza) i czyszczę patyczkiem do uszu nasączonym w owym C2H5OH
CPU: Intel Core i5 2500k 3,3GHz
Motherboard: ASRock p67 PRO3
Memory: 8GB
Graphic Card: HIS Radeon HD6870
HDD: Samsung 512gb
Monitor: LG 22"
Headset: Steelseries Siberia v2
Mouse: R.A.T 5 Cyborg
Internet: 6mb/s

:pinch: Uwaga: Spoiler!

Odp: Re: Zacinająca się myszka. 1 godzinę, 10 minut temu #8

  • NaZmo
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 36
FOXi napisał:
może to zależy też od tego czy masz czystą podkładke (o ile masz) oraz czy laser nie jest zasyfiony. C2H5OH


Jedyne na co stawiałem to moze cos z wejsciem usb jest nie tak i myszka przycina ale powsadzalem we wszystkie mozliwe i to samo. Problem lezy po stronie gry widać dla twórców za trudne jest wydać patcha, kasa leci z elite to nie ma sensu sie paprać nie?
= MW3 Hardcore player =
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.50 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi Bol Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Radzianus Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić azure008 . Nie zapomnij o zyczeniach!

dileem będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

harvester będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

mondas będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

piotrek210745 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

xJumpeR będzie obchodzić urodziny za 3 dni!