Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Lagi w multi wtf?

Lagi w multi wtf? 17/02/2011 00:06 #1

Witam forumowiczów. Szukałem informacji o tym co się teraz dzieje w MW 2, ale nic nie znalazłem. O co mi się rozchodzi? A o to, że teraz są takie lagi i takie pingi, że o grze nie na prywacie można zapomnieć. Najlepsze jest to, przy jednej ,,pałeczce" paska pingu-> da się jakoś grać, ale ta jedna pałeczka utrzymuje się cały czas oczywiście poza hostem, który ma wszystkie 4(a czasami nawet host nie ma... i wszyscy po 1 pałeczce).

Powiedzcie mi proszę: co się popieprzyło z tą grą? Wszystko było w porządku, dopuki... no właśnie. Co to spowodowało? Co się dzieje? Dlaczego się tak męczymy? Czemu nie można w spokoju bez lagów pograć w sieci w tą wspaniałą grę? Co to ma w ogóle znaczyć???

Mam nadzieję że ktoś mi to wyjaśni...

Zapraszam do komentowania. Czy może tylko ja i 5 moich kumpli tak ma...

Odp: Lagi w multi wtf? 08/03/2011 13:51 #2

  • Mantrax
  • Offline
  • Szeregowy
  • Posty: 13
Ja też czasami mam tak, że mam jedną kreskę ale to bardzo rzadko i na krótko..więc w sumie nie wiem co się stało. A jak długo u Ciebie trwała taka sytuacja?

Odp: Lagi w multi wtf? 08/03/2011 14:38 #3

  • Jakuzo
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • TinTirintin
  • Posty: 259
  • Punkty: 2
Hmm, dziwna sprawa bo ja zadnych takich rewelacji nie mam. Wszystko smiga jak ta lala.

Odp: Lagi w multi wtf? 08/03/2011 15:22 #4

To poprostu hosty... Tak samo mam, ale nie w każdej grze więc to jest normalne. Wg. mnie temat do kosza.
Nie tylko ty i 5 twoich kolegow tak ma. Wiekszosc ludzi tak ma, CHOCIAZ cos ostatnio wiecej slabych hostow. Jak Cie to denerwuje to wyjdz z gry albo namow hosta do wyjscia ( lub zmiany nicku )
Cześć
Ostatnio zmieniany: 09/03/2011 20:56 przez Sir Broderick Monkey.

Odp: Lagi w multi wtf? 28/03/2011 19:31 #5

Nie no teraz się trochę poprawiło bo choć praktycznie wszyscy mają jedną kreskę, to gra się bezproblemowo. Nie wiem o co kurczę chodzi strasznie dziwi mnie ta sytuacja, ale mówię: wszyscy moi znajomi mają to samo. Poza hostem, reszta osób ma 1 kreskę(bardzo rzadkie wyjątki, że ktoś ma więcej). I cholera wie czemu, bo przecież było lepiej... temu chyba nie zaprzeczycie?

Odp: Lagi w multi wtf? 28/03/2011 19:36 #6

  • Jakuzo
  • Offline
  • Sierżant pierwszej klasy
  • TinTirintin
  • Posty: 259
  • Punkty: 2
Tu nie ma co zaprzeczac, wiekszosc ludzi z dobrymi laczami, przeniosla sie do innych gier. MW2 juz za swieza nie jest, wiec znacznie mniej ludzi w to gra - analogicznie mniej dobrych hostow itp itd.

Odp: Lagi w multi wtf? 28/03/2011 21:28 #7

  • RaF20B
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 44
  • Punkty: 1
Zależy to również od tego na jakiej platformie gramy na konsolach rzadko co się takie coś zdarza , ale zaś na PC jest to prawie obowiązkiem , ale myślę że było to chwilowe zamieszanie i wiele osób ma takie lagi no ale niestety lagi to część gdy multiplayer (mam nadzieję że szybko miną Ci te lagi )
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.30 sekundy

ActionGames.pl

  • Pierwsze oceny Portal 2
  • Trailer trybu multiplayer Uncharted 3
  • 12 minutowy gameplay Battlefield'a 3 z komentarzem
  • GTA V z policjantem w roli głównej?
  • GTA IV oraz EFLC taniej o 75% na Steam

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Grrrr 38
Deagle 38
Martum 37
qwercik 25
DeTon 19