Newsy
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Strata statystyk

Strata statystyk 01/15/2011 22:08 #1

  • El_Matador
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 61
  • Punkty: 3
Na początek chcę powiedzieć, że tak, korzystałem z opcji "szukaj" na forum aby znaleźć odpowiedź na moje pytanie, lecz odpowiedzi były różne i sam nie wiem, komu ufać. xD Dlatego też zadam to pytanie kolejny raz.
Otóż chodzi o to, że planuję format kompa i wiem, że reinstalacja MW2 NIE sprawi, że stracę statystyki w multiplayerze (choć jeśli się mylę, to koniecznie powiedzcie, nie chciałbym dowiedzieć się o tym, gdy będzie już za późno), ale bardziej chodzi mi o statystyki w pozostałych dwóch trybach - single player i Spec Ops. Chodzi o to, że na spec ops wykonałem wszystkie misje na 3 gwiazdki, a single przeszedłem cały na weteranie, zdobyłem wszystkie możliwe osiągnięcia Steam związane z MW2, jest ich 50. No i moje pytanie brzmi - co stracę po reinstalacji MW2, a co nie? Bo tych gwiazdek na spec ops nie chciałbym stracić, a w single playerze chcę, aby cały czas było napisane, że przeszedłem misje na weteranie.
Co stracę i jak mogę to uratować? Plz, pomóżcie!
I naprawdę przepraszam, że robię nowy taki temat pomimo tego, że już takie były, sorki panowie adminowie.
Do życia trzeba mieć odpowiednie nastawienie - to znaczy przestawić przełącznik na ogień ciągły.
A jeśli myślisz, że wszystko idzie dobrze... to na pewno o czymś zapomniałeś.

Odp: Strata statystyk 01/15/2011 22:39 #2

  • Grrrr
  • Offline
  • Moderator
  • SCIENCE VESSEL
  • Posty: 565
  • Punkty: 28
Myślę, że wystarczy skopiowanie folderu players, przed momentem go przeglądałem i z tego co widzę są tam save z wszystkich misji z singla, więc z Spec Ops również.

Grrrr,,,Out.

Created and Powered by Tof!kowski.

Odp: Strata statystyk 01/16/2011 08:50 #3

Nic nie stracisz ,bo reinstalujesz tylko grę a nie dane twojego konta. W końcu po coś STEAM jest ... . Reinstalując grę Steam pobierze updaty i twoje osiągnięcia z Singla, Spec Ops oraz multi. Z resztą sprawdź sam.

Odp: Strata statystyk 01/16/2011 09:19 #4

  • Giovvv
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 50
  • Punkty: 1
@up u mnie było inaczej ...
Po formacie Single i Spec Ops niestety sie nie zapisały i "musiałem" od nowa przechodzić , Multi zostało bez zmian .
Hello , I'm Boxxy ...

Odp: Strata statystyk 01/16/2011 09:48 #5

  • tofikowski
  • Offline
  • Newsman
  • Posty: 627
  • Punkty: 27
Na pewno musisz skopiować folder "players" (zakładam, że wiesz gdzie on jest).
Następnie po reinstalce systemu, czy też samej gry. Uruchom ją, zrobi się wtedy nowy folder "players", kolejno wyjdź z gry i podmień go na swój (folder players). To wszystko, uruchamiasz grę i wszystko masz.

Steam gdy powinien wszystko (single, spec ops, multi) zapisywać do siebie w MW2, to okazuje się, że tylko z multi wszystko zapisuje.
Szanuj tofik'a tego, bo możesz mieć gorszego.

Odp: Strata statystyk 01/16/2011 13:11 #6

  • El_Matador
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 61
  • Punkty: 3
tofikowski napisał:
Na pewno musisz skopiować folder "players" (zakładam, że wiesz gdzie on jest).
Następnie po reinstalce systemu, czy też samej gry. Uruchom ją, zrobi się wtedy nowy folder "players", kolejno wyjdź z gry i podmień go na swój (folder players). To wszystko, uruchamiasz grę i wszystko masz.

Steam gdy powinien wszystko (single, spec ops, multi) zapisywać do siebie w MW2, to okazuje się, że tylko z multi wszystko zapisuje.

Um, a zakładając, że nie wiem, gdzie ten plik jest? Bo nie mogę go znaleźć. xD
Do życia trzeba mieć odpowiednie nastawienie - to znaczy przestawić przełącznik na ogień ciągły.
A jeśli myślisz, że wszystko idzie dobrze... to na pewno o czymś zapomniałeś.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.26 sekundy
SEO by Artio
Szukaj

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »