Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: CM.028a CYMY czy MB03 Well'a?

CM.028a CYMY czy MB03 Well'a? 28/04/2011 16:55 #1

Na punkt "PYTANIA TECHNICZNE" powinny odpowiadac tylko osoby posiadajace karabiny ASG cm.028a od CYMY i MB03 od Well'a.
Witam. Temat zalozylem poniewaz rozwazam kupno jednej z tych replijek ASG: cm.028a i mb03. Prosze o wypowiedzi osob rozeznanych w tych tematach. Chcialbym abyscie odpowiadali na te pytania:
PYTANIA TECHNICZNE:
- jaki zasieg maja obie repliki? ( NIE CHODZI MI O ZASIEG PODANY PRZEZ PRODUCENTA TYLKO ZASIEG KTORY ZOSTAL PRZEZ KOGOS ZMIERZONY W RZECZYWISTOSCI!!!),
-czy wieksza sila to wiekszy zasieg?
-czy moge liczyc na to ze MB03 bedzie mialo lepsze osiagi od sprezynowej MP5 P-1095A5 od CYMY?
- na ile przewidujecie zywotnosc replijek?
PYTANIA NA INNY TEMAT:
-czy to prawda ze "zabawa w snajpera" w ASG sprezynowka taka jak MB03 nie daje duzej satysfakcji?
-czy ktos moze podac mi link do jakiegos wiarygodnego sklepu z ASG (internetowego) ktory ma na stanie cm.028a i jest w nim mozliwosc przesylki za pobraniem?
-no i ktora replike wybralibyscie wy?
Jak przypomne sobie jakies inne pytania to je tutaj napisze. Za bledy w pisowni przepraszam, za odpowiedzi na temat thx.
Ostatnio zmieniany: 28/04/2011 16:57 przez 11.09.2010.

Odp: CM.028a CYMY czy MB03 Well'a? 28/04/2011 17:12 #2

  • Larala
  • Offline
  • Major
  • I WANT IT ALL!!!
  • Posty: 542
  • Punkty: 63
Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytania do CM.028, ale odpowiem na te drugie.
1.Zabawa MB03-Heh, zależy o teren... Otwarte przestrzenie i osłanianie kumpli jest super, ale już budynki nie za bardzo...
2. www.taniemilitaria.pl/product_info.php?c...&products_id=263 Oni chyba mają przesyłkę za pobraniem.
3.Która replika-Zależy kto co lubi, i gdzie częściej grasz... Chociaż w budynku też da się grać snajpą, ale musiałbyś siedzieć na końcu korytarza z kimś z automatem, bo wiadomo że trzeba wprowadzić kulkę do lufy/czegoś tam xD . Automat z dobrym zasięgiem, jest właściwie w ASG uniwersalny, ale ja nic nie wiem o zasięgu CM.028 więc się nie wypowiem.

PS MB03 będzie miało lepszy zasięg niż MP5 sprężynowe od Cymy
"Największym fanem artysty, jest jego najskromniejszy fan".
FAMAS w Black Ops jest dla neo i noobów.
R.I.P X360




Odp: CM.028a CYMY czy MB03 Well'a? 28/04/2011 17:31 #3

  • Py$!eK
  • Offline
  • Sierżant
  • Posty: 217
  • Punkty: 28
Zdecydowanie kałaszek Cymy, sam jestem jego posiadaczem, tylko, że ja kupiłem za 500, właśnie tam na kabatach, gdzie podał Larala. Oczywiście, po 2 tyg. użytkowania, znudził mi się, i musiałem go odpicować, powiem tyle, kamuflaż wyszedł, aż chce mi się go używać, ale nie ma z kim się tłuc. Na osiedlu był zawalisty teren (Golędzinów), stare baraki, często się nawalaliśmy, a teraz budowa... Brak braków, no i zniszczyli syrenkę zrobioną z kolorowego szkła.










Ostatnio zmieniany: 28/04/2011 17:32 przez Py$!eK.

Odp: CM.028a CYMY czy MB03 Well'a? 28/04/2011 17:37 #4

  • qwercik
  • Online
  • Moderator
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1464
  • Punkty: 34
To tak, nie mam Wella, ale się wypowiem co do niektórych kwestii, zaznaczam od góry:
TECH.:
1. ponad 30 metrów na pewno CYMA
2. NIE na zasięg ma wpływ jeszcze wiele czynników, nie należy kierować się SAMĄ siła.
3. Nie wiem.
4. Od dnia do kilkunastu lat. Zależy od tego, co pojmujesz jako żywotność. Każda część się zurzywa, tłoki, zębatki, baterie, kable. Dobrze konserwowana replika to żywotność kilku lat w wersji stockowej. Zależy oczywiście od farta (czy akurat trafiłeś na replikę z dobrej partii) lub firmy (ta firma konstruuje słabe repliki) lub modelu danej firmy (każda firma ma swoje flagowe modele, które wychodzą lepiej, i takie, które gorzej). Oczywiście gadamy o chińczykach.

INNY TEMAT:
1. W ASG bawi się tylko sprężynówką. Obstawiam, że tym Wellem za dużo nie ustrzelisz. Zabawa w snajpera jest świetna, jak masz fundusze. Dobra replika to wydatek 2 - 4k, potem całe umundurowanie, ghille. Może się zamkniesz w 5k.
2. Nie kupuj w sklepie co podał Larala! Wystrzegaj się go jak ognia! Łap sklep: www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg-c003.html
3. Zdecydowanie CYMKĘ. Nie bierz Wella, bo uważam, że to będzie wyrzucenie pieniędzy w błoto.
MASZ FAJNE AKCJE Z CoD BLACK OPS? ODEZWIJ SIĘ NA PW PODAJĄC SWÓJ LOGIN STEAM!

MOJE FILMY Z BLACK OPSA! ŻYCZĘ MIŁEGO SEANSU!


Odp: CM.028a CYMY czy MB03 Well'a? 28/04/2011 20:08 #5

Ok qwercik ale co masz na mysli piszac: " Dobrze konserwowana replika to żywotność kilku lat w wersji stockowej." Co to znaczy "konserwowana replika". Mozesz podac przyklad konserwacji repliki? xD

PS. Nie spodziewalem sie takiej szybkiej odpowiedzi, musze przyznac ze jestem mile zaskoczony i czekam na dalsze odpowiedzi.

EDIT: qwercik zauwaz ze napisalem cm.028A a nie cm.028. Zalezy mi na szynie do zamontowania przyrzadow celowniczych. Chyba ze macie jakas "lepsza" wersje cm.028 od CYMY ktora ma gorna szyne? Cena do 400 zl.

EDIT2: No i jeszcze jakbyscie mogli to zapodajcie jakis dobry i tani kolimator kompatybilny pod gorna szyne cm.028a.
Ostatnio zmieniany: 28/04/2011 20:20 przez 11.09.2010.

Odp: CM.028a CYMY czy MB03 Well'a? 28/04/2011 20:27 #6

  • Martum
  • Offline
  • Generał dywizji
  • Jestem ALFA I ROMEA
  • Posty: 1317
  • Punkty: 60
No konserwacja to czyszczenie , dbanie o sprzęt i ogólnie dobre obchodzenie się z nim.
Masz go szanować to będzie służył długo

Odp: CM.028a CYMY czy MB03 Well'a? 28/04/2011 20:28 #7

A o czyszczenie to chodzi o rozbieranie go i czyszczenie kazdej zembatki???

EDIT: CZY CM.028A BEDZIE MIAL WIEKSZY ZASIEG OD M47 Double Eagle, ciewkawi mnie to bo moj brat caly czas mowi ze ten ak 47 od cymy to szajs. Sory za takie dziecinne pytanie o wszystko ale chce dokladnie wiedziec co kupuje
Ostatnio zmieniany: 28/04/2011 20:41 przez 11.09.2010.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.36 sekundy

ActionGames.pl

  • Pierwsze DLC dla Portal 2 za darmo!
  • Oficjalne zawiadomienie Sony o awarii PSN dla polskich użytkowników
  • "Absolution" to naprawdę nowy Hitman
  • Pierwszy gameplay z L.A. Noire
  • Patch dla Crysis 2 na PC w przyszłym tygodniu

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Deagle 42
Grrrr 40
Martum 39
qwercik 27
DeTon 20