Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: PS3 czy Xbox ?

PS3 czy Xbox ? 11/12/2010 14:18 #1

  • Hawky19
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 23
  • Punkty: 2
Witam.

Zamierzam w niedalekiej przyszłości kupić konsolę, czystą bez tych Move`ów, Kinectów itp. I teraz co lepsze waszym zdaniem ? Jakie są exclusivy na obie konsole warte polecenia, i na której gra się lepiej w CoDy ? A więc do boju ! Przysyłajcie wszystko co wiecie, wasze odczucia itd.

PS3 czy Xbox ? 11/12/2010 14:23 #2

  • oskarsom
  • Offline
  • Szeregowy Pierwszej Klasy
  • Posty: 27
  • Punkty: 9
PS3 jeśli chodzi o exclusive'y , moc obliczeniową i po prostu jakość grania oraz bezpieczeństwo ,że na pewno nigdy się nie przegrzeje.
Xbox'a jeśli chcesz sobie pograć w to samo co na PC i jeszcze trochę. Poza tym tańsze używane gry, oraz są punkty za przejście gier, dzięki czemu dodatki do nich kupisz sobie "za darmo" jeśli masz wystarczająco punków.
Rachu ciachu i do piachu!

PS3 czy Xbox ? 11/12/2010 14:24 #3

Jeśli chodzi o grę przez sieć to xbox 360 więcej osób jest na xbox live niż na play station network


PS3 czy Xbox ? 11/12/2010 14:45 #4

  • Modzian
  • Offline
  • Kapral
  • Majster
  • Posty: 141
  • Punkty: 5
Myślę, że ten wątek jest totalnie bez sensu, google.pl nie bolą w sieci masz chyba z miliard takich porównań w których i tak nigdy nie dochodzi do zgody pomiędzy ps3 a xbox360 fanami...
Xbox360 ma lepsze multi
Ps3 jest lepsze technicznie.
www.google.pl nie bolą
Drugi LINK z góry w googlach
A tu gratis który właśnie powinen rozwiać Twoje wątpliwości, wady i zalety obu konsol są ocenione w skali 1-5
Pomogłem? Wciśnij "Dziękuje" !


Pisz sensowne posty, nie stawiaj rażących byków, wyrażaj sie składnie i pełnym zdaniem!

PS3 czy Xbox ? 11/12/2010 14:54 #5

  • liptox
  • Offline
  • Porucznik
  • Lubie placki !
  • Posty: 460
  • Punkty: 64
kupuj PSa3 nie dawaj zarobić MSzitowi

PS3 czy Xbox ? 11/12/2010 15:01 #6

Osobiście polecam ci xboxa lepsze jest ma pada lepszego od ps3 lepszy design i wifi.

Oj zaraz zacznie się wojna fanboyów


PS3 czy Xbox ? 11/12/2010 15:09 #7

  • Modzian
  • Offline
  • Kapral
  • Majster
  • Posty: 141
  • Punkty: 5
Liptox:
Daj sobie spokój z takimi idiotycznymi postami.
Kapitanczarny:
Uzasadnij swoją wypowiedź. Lepszy pad? Dlaczego
Lepszy design? Ja lubie kwadratowe stare samochody które nie mają designu, jaki z tego wniosek? To nie powód który może decydować o kupnie x'a bądź ps3, każdy ma swój gust, design niema nic do tego.
Ps3 nie ma Wi-Fi? A to Ci dopiero ciekawa sprawa, na swojej konsoli właśnie przez Wi-Fi grałem na multi.
Ps3 lepsze technicznie zaś xbox360 ma więcej ludzi w mutli i większe wsparcie od deweloperów.
Faworyzacja konsoli od M$ ma za zadanie odciągnąć ludzi od technicznie lepszego Playstation3 - zabieg marketingowy
Myślę, że nie ma co się rozpisywać i wg mnie ten temat powinen być zamknięty, bądź wypowiedzi powinny być uzasadniane a nie coś w stylu "bierz ps3 bo czarne"

Exclusivy na ps3 pokroju Uncharted oraz GoW poprostu gniotą produkcje spod microsoftu
Ja stwierdzam, że na ps3 wychodzi gier mniej lecz bardziej miodnych.
Xbox360 nadrabia ilością gier, lecz gorszych i mniej exclusivów z prawdziwego zdarzenia.
@Down:
Jak się gra na ps3 to po pewnym czasie zaczynają boleć ręce od pada.

Co za bzdura! Ty chyba nigdy nie grałeś na dualshocku - ja zaś przez 11 lat miałem duale od psxa ps2 oraz ps3 i to jest największa bzdura ever czytałem.
A uwież, że grałem jak maniak
Pomogłem? Wciśnij "Dziękuje" !


Pisz sensowne posty, nie stawiaj rażących byków, wyrażaj sie składnie i pełnym zdaniem!

PS3 czy Xbox ? 11/12/2010 15:13 #8

Modzian przyznam ze exclusivy na xboxa sa kiepskie.

Ja kupilem xboxa tylko dlatego ze wersja slim xboxa kosztuje 960 zl a ps3 kosztuje 1300.

Jak się gra na ps3 to po pewnym czasie zaczynają boleć ręce od pada.

Ja tobie polecam xboxa na granie w sieci i na mniejszy budżet

Zas polecam ci ps3 na gry w super exclusivy i wiekszy budzet


  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 1.80 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »