Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: League of Legends - Zapraszam

League of Legends - Zapraszam 18/04/2011 21:04 #1

  • R@F!k#5
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 120
  • Punkty: 1
Witam,
Chciałbym wam przedstawić grę pt. League of Legends. Jest to gra strategiczna zrobiona na bazie Defense of the Ancients - mapy do Warcraft III: The Frozen Throne. Liga bohaterów wciągnęła mnie na długie godziny, nie tylko dzięki dobrej grywalności czy ciekawej grafice, lecz dzięki temu, że jest to gra wspaniała, gdy mamy możliwość zagrania z przyjaciółmi lub znajomymi. Jest to jedyna gra (dla mnie), którą mogę oderwać się od serii Cal of Duty (a jest to trudne ). Gra polega na zniszczeniu bazy przeciwnika (trwa to mniej więcej 40 min) oraz turetów (wież) strzegących tej bazy. Podczas okupacji przeciwnika możemy kupować różnorakie itemki, które dodają nam odpowiednie onusy. Gra naprawdę warta poświęcenia chwili uwagi. Nie przejmujcie się, gdy na początek będzie wam źle szło. Tym bardziej, że nie macie wybranego swojego typu postaci (tank, carry nuker, support). Na początek musicie grać postaciami darmowymi, które są losowane z puli wszystkich postaci w grze LoL. Gra oczywiście darmowam chyba, że chcecie kupić sobie skiny do swoich postaci lub inne packi to trzeba kupić tak zwane RP - Riot Points. Gdybyście byli zainteresowani tą grą to dam wam kilka linków. Zapraszam.

P.S - gra aktualnie jest w wersji angielskiej, lecz nie ma się co martwić. Już były dwie bety wersji polskiej i full wersja PL ma się ukazać w najbliższym czasie. Jak widać gra ciągle się rozwija, lecz nie tylko dlatego. Co tydzień twórcy gry tworzą nowe postacie którymi można grać.

Trailer:


Trailer In-Game:


Link rejestracjny (zaproszenie odemnie):
signup.leagueoflegends.com/?ref=4da6b1619d872488283451

Oficjalna strona gry:
eu.leagueoflegends.com/pl

Strona polskiej społeczności LoL:
leagueoflegends.pl/

Mój nick (US):
RaV5

Jeżeli gdzieś napisałem masło maślane - pisać, poprawię.
W razie pytań pisać w temacie.
1. ,,Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię: ''ratujcie drzewa''. Ale kiedy słyszę techno... Ku**a, nie wiem, z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!" -Eminem
2. ,,Mądry człowiek nie zadaje głupich pytań..." -RazzoZ
3. Sniper Montage
Ostatnio zmieniany: 18/04/2011 21:34 przez R@F!k#5.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik
Wygenerowano w 0.18 sekundy

ActionGames.pl

  • Pierwsze oceny Portal 2
  • Trailer trybu multiplayer Uncharted 3
  • 12 minutowy gameplay Battlefield'a 3 z komentarzem
  • GTA V z policjantem w roli głównej?
  • GTA IV oraz EFLC taniej o 75% na Steam

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »

Najwięcej podziękowań

Najwięcej Podziękowań
Grrrr 38
Deagle 38
Martum 37
qwercik 25
DeTon 19