Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Przyczyny lagów w Black ops.

Przyczyny lagów w Black ops. Wczoraj 20:30 #1

  • smrodek11
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 49
  • Punkty: 4
-Nie ma to jak grać sobie przyjemnie, nagle z nikąd - lag. Co może być jego powodem? Po pierwsze:
gracz o tajemniczej nazwie democlient, łączący się na początku rozgrywki, nie w przygotowaniu nie nie, dopiero podczas odpalania właściwej gry. Np. nigdy nie miałem żadnych lagów podczas przygotowania, czemu? Bo po prostu nie ma tam uciążliwego Democlienat, Treyarch powinno wydać poprawkę gdzie w opcjach serwa można by tego democlienta wyłącząć.
-Druga sprawa, jeśli przypatrzymy się w konsolkę, prawdopodobnie podczas laga zauważymy pare linijek czerwonego kodu z przeróżnymi błędami. Nigdy czegoś takiego nie zauważyłem np. grając w coda 4.
-Jeśli jeszcze bardziej się przypatrzymy konsolce, prawdopodobnie ujrzymy też linijki dotyczące wysyłania plików na serwery Black Ops, powinno się to odbywać dopiero po skończonej rozgrywce.

Jeśli dobrze zajrzymy w Multi, zapewne ujrzymy więcej prawdopodobnych przyczyn lagowania. Treyarch zrobiło grę stylem "na szczybko", zapewne pracowali nad wersją x360, a na parę ostatnich dni/tygodni zostawili serwy pecetowe, tym samym brakiem jakichkolwiek testów i poprawek.

Odp: Przyczyny lagów w Black ops. Wczoraj 20:51 #2

  • Gandi
  • Online
  • Sierżant pierwszej klasy
  • Wszystko ma swój początek jak i koniec...
  • Posty: 260
  • Punkty: 84
Tak się składa, że u mnie ten democlient pomaga. Podczas przygotowania kiedy szuka graczy zawsze mam lagi nie wiem skąd FPS tak małe, że teleporty za free mam. Po rozpoczęciu gry "prawidłowej" pojawia się democlient i lagi znikają. ((Po za tym nie wiadomo czy on w ogóle wpływa na rozgrywkę))

Nie ma co porównywać cod bo z 4.

Znajdujesz błędy bo chcesz je znaleźć.



P.S. - Nie ma sensu zakładać takiego tematu, każdy wie, że skończy się ono kłótnią innych. Niepotrzebny spam moim skromnym zdaniem.
Nie ma drogi do pokoju. To pokój jest drogą. — Mahatma Gandhi
Słabi nigdy nie potrafią przebaczać. Przebaczenie jest cnotą silnych. — Mahatma Gandhi
Lepiej być pełnym przemocy, jeśli tkwi ona w naszym sercu niż przywdziać szatę jej braku, by ukryć własną niemoc. — Mahatma Gandhi
Byłem jak ślepiec, który odzyskawszy wzrok, obudził się w próżni pełnej luster, odbijających tylko jego własną samotność. - Gustaw Herling-Grudziński

Prawdziwy przyjaciel nie pozwoli Ci cierpieć, od razu wbije Ci nóż w plecy.


Niby wiesz wszystko, a tak naprawdę nie wiesz nic...
Ostatnio zmieniany: Wczoraj 20:58 przez Gandi.

Odp: Przyczyny lagów w Black ops. Wczoraj 00:09 #3

  • Kin333
  • Online
  • Sierżant
  • Po prostu Kin.
  • Posty: 196
  • Punkty: 15
Black Ops zostal juz naprawiony pod wzgledem lagow. Wina jest teraz sprzet gracza.
Jesli democlient bylby tego przyczyna (a nie jest) napewno nie zrezygnowano by z niego, bo stanowi bardzo fajna rzecz jaka jest kino.

A jesli chodzi o bledy w konsoli. Ja takie bledy mialem wlasnie tez w codzie 4, a jakie dokladnie, nie jestem w stanie poweidziec.
Jupikajej madafaka <3

Odp: Przyczyny lagów w Black ops. Dzisiaj 09:29 #4

  • qwercik
  • Online
  • Moderator
  • Advocatus diaboli
  • Posty: 1332
  • Punkty: 22
OMG i znowu zaczynamy.
Kin333 bzdury gadasz. Niektórzy jak mieli lagi tak mają, to znaczy lagi, a ścinki w grzer z powodu złej optymalizacji to coś innego, ale nie pisz proszę, że jest winny sprzęt gracza, bo to kompletna bzdura. Winna jest zła optymalizacja.
MASZ FAJNE AKCJE Z CoD BLACK OPS? ODEZWIJ SIĘ NA PW PODAJĄC SWÓJ LOGIN STEAM!

MOJE FILMY Z BLACK OPSA! ŻYCZĘ MIŁEGO SEANSU!


Odp: Przyczyny lagów w Black ops. Dzisiaj 09:30 #5

  • bioshock
  • Online
  • Pułkownik
  • Posty: 926
  • Punkty: 50
Tak to zależy od sprzętu, szczególnie u mnie gdzie mam np. bf bc 2 które ma lepszą grafikę i jest bardziej wymagająće od bo, chodzi na max grafie bez lagów,a bo na najniższej grafie z lagami.W bo no poprawili stabilność ale nie zupełnie, teraz fps jest ogólnie w takiej prawie normie często spada ale nie aż tak jak kiedyś, ale wogóle nie mam przyjemności z gry bo się do niej cholernie zraziłem na początku.Mi na lagi pomogła defragmentacja plików ogólnie patche mało dały a wręcz 1 czy 2 jeszcze bardziej mi zlagowały grę.Teraz gra no nie ma co nawet stabilnie chodzi ale nie śmiga jak powinna, ale mapki mi się nieubłaganie długo ładują żadko kiedy uda mi się wbić na serwer w trakcie startu lub przygotowania.

Odp: Przyczyny lagów w Black ops. Dzisiaj 09:42 #6

  • Krwotocz
  • Offline
  • Kapral
  • Posty: 107
  • Punkty: 26
Ja już takich freezów nie mam, ale im ustawię wieksze detale tym robi się ich więcej i gra zaczyna lagować, Problem sprzętu to nie jest, bo takie rózniece zauważalne są nawet międy niskimi a normalnymi.

Odp: Przyczyny lagów w Black ops. Dzisiaj 15:23 #7

  • Kamper
  • Offline
  • Specjalista
  • Posty: 53
  • Punkty: 29
Dokładnie. W BO grałem na najniższych ustawieniach, a od dzisiaj gram MW2 na najwyższych detalach i zero ścinek, małe lagi, ani jednego freeza. Ta gra jest po prostu źle zoptymalizowana. Dobrze się gra w to tylko na komputerach NASA albo na PC'cie Bill'a Gates'a.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Postman, J!g5aw, DeTon, qwercik, Grrrr
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Serwery ModernWar.pl

Nasze serwery

Na forum

Więcej postów »