Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Długie wyszukiwanie serwerów

Długie wyszukiwanie serwerów 1 dzień, 13 godzin temu #1

Witam!
Od jakiegoś czasu mam problemy z wyszukiwaniem serwerów. Za pierwszym razem trwa to dokładnie 5 minut. Potem jak przechodzę na inny tryb to leci w kilka sekund. Kiedyś jak miałem 1 egzemplarz MW2 to wyszukiwanie szło w max. minutę. Niestety używałem cheatów i mnie zbanowali. No to w promocji w Empiku kupiłem 2 egzemplarz MW2 (-40% na gry z serii COD). I mniej więcej od tego czasu zaczęły się problemy (jakby VAC zapamiętał zbanowane IP i za każdym razem skanował kompa czy nie mam cheatów za 1 razem a potem to juz leci). Mam Internet 20MB/s Netii na łączach TP na routerze TP-Link TD-W8961ND. NAT w MW2 mam otwarty (porty odblokowane). W routerze UPnP załączone tak samo Firewall (z wyłączonymi tymi bajerami działa tak samo). Antywira mam Kaspersky PURE 2.0, porty odblokowane. U kolegi, który ma neta 40MB/s to idzie w 1-2 minuty. A i na 1 egzemplarzu MW2 miałem neta 8MB/s.

Odp: Długie wyszukiwanie serwerów 1 dzień, 11 godzin temu #2

Mi się wydaje że to przez małą liczbę grających w MW2, przerzucili się na MW3. Sprawdź w jakim trybie gra najwięcej osób i tam się dołącz.

STEAM nick: Foster PL

Re: Długie wyszukiwanie serwerów 1 dzień, 11 godzin temu #3

  • cracked
  • Offline
  • Generał brygady
  • Mp7 ? *facepalm*
  • Posty: 1013
  • Punkty: 44
najwięcej gra oczywiście na tdm.
Jeśli ci zależy to możesz zobaczyć 4delta1 do mw2 tam już nie będzie problemu

Re: Długie wyszukiwanie serwerów 1 dzień, 11 godzin temu #4

Do 4delta1 mam pewne zastrzeżenia. Grałem w Altera przez ten czas jak mnie ze steama zbanowali i o wiele lepszy był alter (szkoda, że go nie ma). Bo tak: jak na 4delta1 było, że jak chcesz się zarejstrować to musisz przeczytać regulamin. I tak rzuciło mi się w oczy, że "Nie ponosimy odpowiedzialności za zaginione dane". No to ja odrazu WTF co to jest ? Potem jak ściągnąłem plik instalacyjny wywaliło mi wirusa, który przeszukuje komputer w poszukiwaniu danych (w alterze nie było czegoś takiego). No to ściągam 2 raz, dalej to samo więc 4delta1 nie polecam.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.33 sekundy

Na forum

Więcej postów »

Komentarze

Więcej postów »

Urodziny

Dziś urodziny obchodzi Bol Złóż mu życzenia!

Dziś urodziny obchodzi Radzianus Złóż mu życzenia!

Jutro urodziny będzie obchodzić azure008 . Nie zapomnij o zyczeniach!

dileem będzie obchodzić urodziny za 2 dni!

harvester będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

mondas będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

piotrek210745 będzie obchodzić urodziny za 3 dni!

xJumpeR będzie obchodzić urodziny za 3 dni!